ПОДАРУВАМ

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Анатомија на сите домашни животни,книга како нова.
голем формат,тврд повез,секој дел со слики,над 300 страни.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
ЕПИЛЕПСИЈА - КНИГА се за оваа болест.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
1-ПРОБИОТИЦИ -книга 300стр од домашни автори
2- КАНАБИС И ХЕРОИН од Др.Јовев
3- ВИНИЦА хронологија - се за Виница - (нај) голема книга
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Picture 3459.jpg предност да им дадеме на дамите,24часа бар.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Picture 3468.jpg . Picture 3469.jpg воопшто најдобар француски роман 720 стр.дејство во Италија во 19век прва половина.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
кога бев зелен и млад возев разни аута и сега што правиме со овој филтер за ваздух што ми останал нов во кутија на која пишува.Рено 4,Рено6,Рено8,Рено10,..
Рено Мајор,Рено Флориде,Рено Каравеле и т.н. , му треба на некој?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
slika -
razglednica od fudbalski klub Vardar od pred zemjotresot vo crveni beli dresovi, istata e i pecatena so pesnata More sokol pie voda na Vardarot,t.s. sluzi i kako gramafonska ploca.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Слика6254[1].jpg za vistinata na Bolgarskata vojska,posle 9 septemvri.... za nivnata herojska 1 armija , za teskite borbi i zazemanjeto na Kocani,Stip,Veles,Nis,,,Skopje,
za nivniot osloboditelen pohod niz tri drzavi Jugo,Ungarija,Avstrija, za borbite na Stracin i Drava i za onie duri pod Alpite.Na Bugarski jazik(pecatena vo mal tiraz.)
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.658
Поени од реакции
14.508
Подарувам 5 вреќи облека за 2, 3 годишна возраст. Можете и пп да пишете, пред да ги носам во Црвен Крст.
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.813
Поени од реакции
9.404
Подарувам 5 вреќи облека за 2, 3 годишна возраст. Можете и пп да пишете, пред да ги носам во Црвен Крст.
Носи ги у црвен крст да не се карам со тебе ....Секогаш приоритет нека ти биде Црвен Крст ....Ќе помогнеш така ем на совест си мирен за добро дело .... Облека стара и кујниче старо подарив јас ...;):)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.871
Поени од реакции
13.372
Носи ги у црвен крст да не се карам со тебе ....Секогаш приоритет нека ти биде Црвен Крст ....Ќе помогнеш така ем на совест си мирен за добро дело .... Облека стара и кујниче старо подарив јас ...;):)
изгледа само на мене ми имаат вратено два пати облека од црвен крст со објаснување дека сум требала да ги организирам во посебни кутии една маици кратки ракави една маици долги ракави една панталони кратки летни една долги зимски една јакни лесни една јакни.....ги однесов во домот за деца без родители пресреќни беа
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.813
Поени од реакции
9.404
изгледа само на мене ми имаат вратено два пати облека од црвен крст со објаснување дека сум требала да ги организирам во посебни кутии една маици кратки ракави една маици долги ракави една панталони кратки летни една долги зимски една јакни лесни една јакни.....ги однесов во домот за деца без родители пресреќни беа
Си ги фатил на лева нога:LOL:Кај и да е поубаво да ги реискористат и да му се најде на некој.Кујничево мене од дома ми го зедоа,тоес на некоја невладина сврти ја број соработка и се организираа.Сочувано.Преку 20 години моиве ја имаа ...А сакаа да ја џитнат .
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
4.928
Поени од реакции
12.030
изгледа само на мене ми имаат вратено два пати облека од црвен крст со објаснување дека сум требала да ги организирам во посебни кутии една маици кратки ракави една маици долги ракави една панталони кратки летни една долги зимски една јакни лесни една јакни.....ги однесов во домот за деца без родители пресреќни беа
Мене ми вратија облека од децата со образложение дека треба да приложам потврда од хемиско чистење. Од тогаш ги носам во народна кујна...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom