Општо прашање:)

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Би сакала да бидам човек(т.е да се родам истата јас,само во Англија),пеперутка или пак лебед.Има уште неколку кои би ги набројала,ама не ми текнува сега,ептен ми се спие.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Од животниве делфин,а ако во човек,па пак нешто слично би сакал,само малку посвесно и поспремно,по можност јапонец:vozbud:...
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
Би сакал да се родам како хелиум,некоја типка да ме вовлече во неа,и после да ја скокоткам по грлото и да збори чудно...хаха,не бе се зезам,сакам пак да се родам исто,баш сум сладок и супер ми е се...
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
118
Поени од реакции
5
Da bidam najdobriot kosarkar na svet i voedno najmokniot covek i normalno i da imam edna palata na Bora Bora.........i uste mnogu samo ne mi teknuva nisto vo momentov
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Пак човек. Само сакам да можам да читам мисли, и/или да летам. I can flyyy...
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Сакам да сум јас детелинка скини ме...и ќе овенам,не штознам што сакам можеби пак човек ама женско да видам како е од другата страна
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Uf....nikogas ne sum razmisluvala za ovaa tema... ili barem nikoj ne mi postavil vakvo prasanje pa da moram da mu odgovoram... vo sekoj sluaj pak bi bila covek...no sakam da bidam masko....za da vidam kakvo cuvstvoto...i po moznost nekoj poznat fudbaler pa site da mi se voshituvaat...Ehhhhhhh.....
 
Член од
22 јули 2007
Мислења
53
Поени од реакции
5
кога повторно би се родил...пак би сакал да сум ова што сум сега-дефинитивно
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Јас озбилно би сакал да се реинкарнирам у зајак во околината на Битола
 

Kajgana Shop

На врв Bottom