Од кај да купам електронска цигара во мк?

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
Барав по гугл само Umbrella ми излегува ама немале ништо ми ја откажаа нарачката. Има ли некоја продавница што има и грејачи и течност не само батерии и по можност онлајн да продаваат.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.784
Поени од реакции
9.561
Барав по гугл само Umbrella ми излегува ама немале ништо ми ја откажаа нарачката. Има ли некоја продавница што има и грејачи и течност не само батерии и по можност онлајн да продаваат.
Iqos mk.....
 

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
мислев на вејп, користам iqos 2 години не ми е ок
Од никаде. Не биди глуп да се труеш свесно со хемикалии.
фала на медицинскиот совет :)
Автоматски споено мислење:

мислев на вејп, користам iqos 2 години не ми е ок
Од никаде. Не биди глуп да се труеш свесно со хемикалии.
фала на медицинскиот совет :)
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
890
Поени од реакции
1.432
или откажи се скроз или пуши аналгони, градите ке ги заебеш од пг/вг а и ствара киселини, аритмии и остало. батали, пуши тоа шо пушел менкајндов милениуми наназад.
 

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
или откажи се скроз или пуши аналгони, градите ке ги заебеш од пг/вг а и ствара киселини, аритмии и остало. батали, пуши тоа шо пушел менкајндов милениуми наназад.
пушев цигари едно 15 години, секоја сабајле бев запушен и имав кашлица. Се префрлив на ајкос, не кашлам и дишам поубаво(инаку знам дека е доста штетно и ова). И сеа сакам да пробам со вејп да видам како е ситуацијата најмногу поради финансиски причини, пошто нема надеж за мене да се откажам :D :D :D Инаку најдов и нарачав, темава може да се затвори
 

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67

Kajgana Shop

На врв Bottom