Ова ми го одзеде Апетитот

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Предупредување
Пожелно е сите оние со слабо срце,или ноие кои лесно се гадат и пагаат во бесознание да не продолжат со читање на темава

Германка од Франфурт беше осудена на 15 години затвор поради убиство на 8 од нејзините 13 деца.
Јавниот обвинител на Германија бараше доживотна казна затвор за Сабина Хишленц. 40-годишната германка ги извршила убиствата помеѓу 1992 и 1998 година, а нејзините злодела беа забележани седум години покасно.
Според истрагата таа ги раѓала децата во својот дом без помош на лекари и акушерки. За да ја намали болката од раѓањето таа пиела големи количества алкохол. Во пијана состојба одкако ќе се роделе децата таа ги удирала со саксија по главата. Од ударите новородените деца веднаш умирале.
Најбизарно е тоа што нејзиниот сопруг не знаел дека таа била 8 пати бремена и родила 8 деца кои покасно ги убила.
Истрагата заклучила дека жената не е психички лабилна и може да одговара за злоделата кои ги направила.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Ајдеееееееееее, е оваа е лудача.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
јас мислев си готвела "Мајчина душичка"
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
ц ц ц
па има секакви низ овој свет...
ама па таа ако не сакала деца,толку ли не слушнала за контрацепција???
па нека се информира,одколку да си ги убива сопствените деца!
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Леле што све не ќе чуеш...и оваа ни го дише кислородот...и само 15 години бе ееееј....тоа ти е ПРАВНА ДРЖАВА.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
aj ovaa e nenormalna toa sigurno a najcudno e sto nejziniot soprug ne zabelezal bremena sostojba 8 pati cudno!!!!!!!!!!!



of topic:mRno sto se vakvi temi morbidni pisuvas hehehhehehe da ne rabotis vo policiska stanica
 
N

NeMiRnA

Гостин
leleeeeeeeee ludakussaaaaaaa,sekakvi postojat,imam citano za nesto slicno kaj nas u mk :(
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Добро бе не ми е јасно, како може 8 пати да била бремена а мажот и не приметил? Слеп ли бил поѓаволите? И зашто, о зашто си ги убила децата? Ц ц ц ц...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
ОДВРАТНО.
 

Топка

Генерал
Член од
21 април 2006
Мислења
1.220
Поени од реакции
2
Marata напиша:
Добро бе не ми е јасно, како може 8 пати да била бремена а мажот и не приметил? Слеп ли бил поѓаволите? И зашто, о зашто си ги убила децата? Ц ц ц ц...
Има злато секакви по светов. Не можеш да знаеш кој каков е! :star:
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Не знам што да кажам искрено... што и да кажам нема ни блиску да дојде до тоа што го чувствувам - невидено гадење и одвратност кон неа, и сожалување кон децата.
 
Член од
8 мај 2006
Мислења
358
Поени од реакции
11
Требало неа кога се родила да ја удрат со саксија по главата :angry3:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
so mu e na svetov be!leleee!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom