Никотин снус

Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
6 tocki od mozni 6 epa druze sto ocekuvas be :D
Nisto strasno ako si pusac bi imal poslabi simptomi ili mozebi voopsto bi gi nemal.

Bukvalno toa sto go opisa vo prviot post mi se sluci na mene vo mojot prv (i edinstven) obid da go probam cudovo.
Ne sum pusac taka sto sekako nemase da bidam stalen korisnik samo sakav da probam kako e koga veke site okolu mene go koristea.
Kako sto veke ti pisaa daleku pozdravo nego li da pusis cigari (ne rekov deka e zdravo rekov deka e pozdravo od nesto drugo pravi razlika pred da me citiras za ova)
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.196
Поени од реакции
21.347
Ај тоа а дали некој од вас пробал не снуз туку снуф? Snuff - се инхалира преку нос.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Мене ми е појак моментот што вика, таткото и нашол кесички на ќерката и помислил дека е дрога... момент подоцна лапнал едно кесиче и однел на работа па и овој одма се сполетал да проба. :D
Mislev zdivot ne mi go biva koga edna u klub mi davala ekstaza a ne tic tac ko sto mislev jas deka zemam

Zivotot e prekratok za da ne stavas nepoznati supstanci vo usta, live love laugh
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
71
Поени од реакции
52
jas pusam cigari po 2 kutii na den, si vitkam o tutun od pazar poeftino mi e , no ne bi probala toa iako realno mi smeta miriizbata , luftiraj luftiraj so saati stom zatvoram prozor za 5 minuti sobata pak mi smrdi koga ke se prepotam na ova toploto vo spienje mslam deka duri kozata mi smrdi na tutun
no ova ne bi probala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom