Не е више Малкоец..

Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Имат, имат. Ама Офчар вика дека името не го личи за академија. И има право. А да ја речеме Малковачка акдемија во Долгаец?:raz:
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Море го личе името шо да него личе! Долгоец еј! Жените се палат на долги работи. Че обесиме еден увечан карамелизиран патлак моделиран по Лексингтон Стил на порта, абе и приемни че треба да уведеме од вишок интерес. Што ви е човеци?
Маркетиншки трикои малце бре!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ке падне врз нечија глаа. не е добра идеа. дај ставете у школкси реквизити дилдоа и вибратори ако не
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Епа нема они ваљда цело време да ѕверат у него торчо, па да им падне у око. А за нагледни сретства, да. Треба да се набават. Поднесите елаборат до Министерството за образование. Ацева, вибратор е дилдо на струја! Дилдото обично е без батерији.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Разликата е кога че дое пред портите на долгоец, ко че го види онаков, огромен, метален, ќе и го испере мозокот, по цел ден сал на него ќе мисли, ќе мркне, ќе се качи на него и ќе урла на полноќната месечина цела шума ќе ја разбуди. А онака, дилдче или вибраточенце, ем у ташниче ќе и го собира, ем на час ако и стане досадно може да тепа досада.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
NikolaP напиша:
Епа нема они ваљда цело време да ѕверат у него торчо, па да им падне у око. А за нагледни сретства, да. Треба да се набават. Поднесите елаборат до Министерството за образование.

Ник, самата глетка на челичен курац барем за мене ми поднесува огромен знак прашалник над мојата глаа, автоматски со мојо го споредувам, па, ко шо вели офчар, мрско ми иде. Абе ај заеби ќе ги навикнете се челични курои ќе сакат. Шо че прајте вие бе? Ќе ги плодете со Боргои?
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Абе тоа само маркетинг е! Никад не им верувај на рекламите. А и тоа е важна лекција за пуленките. Они ќе мислат голем ќе им го бапнат, а ќе идат кај Офчар и ќе се разочараат малце повише. Јебига. Не е све како на ТВ!
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
NikolaP напиша:
Епа нема они ваљда цело време да ѕверат у него торчо, па да им падне у око. А за нагледни сретства, да. Треба да се набават. Поднесите елаборат до Министерството за образование. Ацева, вибратор е дилдо на струја! Дилдото обично е без батерији.
Фала ти, сине. Немаше у наше време такви направии. Струја, влага, не знам ја тоа - да не ги наврчкаме девојчињана?
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Абе затоа се дилдата :) Без батерии. Да не се иде у арч. А ја не веруем дека не мало и дека не знаеш шо се. Него ваљда се збунив. А? За разликата торчо шо ти одговори или јас, мислеше?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Aбе ај малце порки гледат уше тоа им фали. док кажеш кекс ја глеаш бара курои големи ко тополи. Плус, не ни
1.ипак шума е, не е филм челичен кур у шума. да кежеш напраен од дрво, со фонтана на врвот...некако по еко е...
2.привлечува огромна пажња
3.не би ја пуштил ќерќичката у школо со реклама на кур со големина на титан
4.не е адекватно со фенг шуи...
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
NikolaP напиша:
Абе затоа се дилдата :) Без батерии. Да не се иде у арч. А ја не веруем дека не мало и дека не знаеш шо се. Него ваљда се збунив. А? За разликата торчо шо ти одговори или јас, мислеше?
Не си збунил. У мое време се употребуваа материјалчиња со природно потекло, шо дала природата - краставче, кочанче, еве и бананка во поново време. А, бидејќи девојките ги воспитуваме во традиционален дух, не сум сигурна дека треба да ги распрдуеме со селпропелинг механизми.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ники кажа, ако е Долгаец, ќе се разочараат, ако е Малкоец, така пообјективно е..
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
jas mislam deka treba i malkoec i dolgaec da bidi.. da ne odi se na monopol.. ustvari ke bidat istite gazdi ali ke se ima alibi od korupciona komisija..i plus nema da se zali narodo be.. vidis odma na biznis.. inace moze da se organizira kako parkce za seks prada 356 dena vo godinata...so vikate...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom