Нервозен дечко искрши "Playstation 4"

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.699
Во Америка тие што работат ко судоперачи 400 долари за помалку од недела дена ги заработуваат, а камоли некој со асална работа. Така да ова би му се фатило како во Македонија да си ја запалил слободната за автобус :icon_mrgr:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Jas pred 5dena kupiv Acer Laptop od 800chf na namaluvanje za 600 i vcera imav nekoj problemi i go skrsiv :( krivo mi e sega ama toa e koga ne razmisluvas:(
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.697
Јас уште неможам да купам ПС1, овој веќе четворката ја крши без усул :place:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Приметивте, има моменти коа се движи ко шимпанзо...?
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
ИМАМ КАЖАНО НЕ ЈА ЗЛОУПОТРЕБУЈТЕ ГЛУПАВОСТА
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.913
Ех камо и на мене истото би направил кога ќе чекам редици за проклетиот ајван 5S (Apple) и би го скршил и нема да ми биде криво туку баш вакви редици како маркетиншкa кампања демек како да е популарен бренд како што прави и на плејстејшн цццц
А бе како нормален човек да оди и да купи без нервози, ова ме потсетува како на времето на СФРЈ кога рано сабајле се чекало редици за леб и млеко LoL
 
D

Drima94

Гостин
хммм... ова е всушност паметен потег(и однапред испланиран се разбира)....ќе видете за некој ден колкава гледаност ке има видеото а се разбира на Youtube колку што е поголема гледаноста толку повеќе интерес за рекламирање ќе има.. сигурен сум дека во најмала рака ќе си ги врати парите што ги дал за Playstationot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom