Нема полошо од ........

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
тачно.
уствари,кога ќе размислам,има,жена во ПМС :D
ПМС е само изговор за лошотијата што искача од нас, кај имала баба ми ПМС, имала НДП (не смее да писне) синдром :)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.262
......a golot vo 93 minuta:LOL:
 
Член од
24 март 2012
Мислења
632
Поени од реакции
681
Звезда да го тепа Партизан:D
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
се да тие совршено и таман че си речиш неам проблеми и тогаш да ти умри некој :place:
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
имало нешто полошо , си прајш чоколадно млеко и свајчаш дека какаото ти било мувлосано од ко че се напијаш
е ова ми се случи баш сега и ми текна да ви кажам од ко си ја измиф устата со триста детергенти :facepalm: а кевој беф оти си најдоф :place:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Нема полошо од пролив, а дома да ти снема вода, да немаш тоалет хартија, ни хартија за притнање, ни влажн и марамици, ни стар весни, ни искинат ларус.......

Не ми се десило, ама само коа ќе помислам....уффф
 

ION

Член од
27 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
836
Нема полошо од пролив, а дома да ти снема вода, да немаш тоалет хартија, ни хартија за притнање, ни влажн и марамици, ни стар весни, ни искинат ларус.......

Не ми се десило, ама само коа ќе помислам....уффф
Има. Да те фати пролив на јавно место. :D
Дома можеш усран и цел ден да седиш и никој да не те види/знае иако мислам дека ќе се најде некоја крпа/пешкирче и сл.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Има. Да те фати пролив на јавно место. :D
Дома можеш усран и цел ден да седиш и никој да не те види/знае иако мислам дека ќе се најде некоја крпа/пешкирче и сл.
Ne, na javno mesto usmrden uletues u Tinex ili random kafik, prasues kade e kenefot, pa ako treba i gz ke zamies.

Ustvari, nema poloso od moderator na religija koj nema pojma od religija...hahaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom