Нема полошо од ........

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Cheross, 15 октомври 2011.

 1. Cheross

  Cheross COOL BOY

  Член од:
  27 август 2011
  Мислења:
  548
  Допаѓања:
  381
  Пишете што навистина е лошо кога..на пример:Нема полошо од тоа: кога пиеш некој да те мава од позади.Или нема полошо кога имаш пролив да прнеш..
  Значи постовите да бидам во овој стил.
   
 2. Out of Order

  Out of Order

  Член од:
  31 мај 2011
  Мислења:
  1.424
  Допаѓања:
  786
  Нема полошо од рано станување за нашколо, посебно зимоска:confused:
   
  На Мацата му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Коловрт

  Коловрт Озимандија

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  3.985
  Допаѓања:
  9.043
 4. Blondi

  Blondi

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  1.266
  Допаѓања:
  2.327
  Нема полошо кога жена е во ПМС и некој ќе и стапне на нерв...
  Тој некој гадно ќе си го добие...
   
  Мацата, Lyon Bold Italic, Nymphadora и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Alan Shearer

  Alan Shearer Newcastle

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  133
  Nema poloso koga igras poker i imas dobitna raka se dodeka ne te izdade riverot :mad: haha
   
  На El Bohemio му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Cheross

  Cheross COOL BOY

  Член од:
  27 август 2011
  Мислења:
  548
  Допаѓања:
  381
  Нема полошо кога се допп со девојка и таман сакаш да му кажиш за главното,и да ти снема конекција...оууффф.ке полудиш.
   
  На Rousso му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Alan Shearer

  Alan Shearer Newcastle

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  133
  Ili taman sakas da i go kazes glavnoto a ona ti vika aj meni tema :D
   
 8. Hackeristika

  Hackeristika

  Член од:
  27 јануари 2010
  Мислења:
  346
  Допаѓања:
  145
  Нема полошо, да појдеш во друга соба и да заборавиш зошто си отишол...
   
  На JaSum и Teaaaaa им се допаѓа ова.
 9. one1two2

  one1two2

  Член од:
  6 јануари 2008
  Мислења:
  1.816
  Допаѓања:
  605
 10. Lyon Bold Italic

  Lyon Bold Italic

  Член од:
  21 август 2011
  Мислења:
  5.064
  Допаѓања:
  5.664
  да ти падне сапунчето
   
  На Гучи и Teaaaaa им се допаѓа ова.
 11. »gêlê«

  »gêlê« Delete!

  Член од:
  17 декември 2010
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  76
  во машки затвор :|
   
  На Lyon Bold Italic му/ѝ се допаѓа ова.
 12. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.963
  Допаѓања:
  13.000
  tenkoseritis vo bechka opera
   
 13. arakenx

  arakenx

  Член од:
  13 јули 2010
  Мислења:
  2.655
  Допаѓања:
  6.121
  Нема полошо од......тема на форум "Нема полошо од......"
   
 14. Antonio2344

  Antonio2344

  Член од:
  10 февруари 2011
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  397
  НЕМА ПОЛОШО ОД КОГА МАЛОТО ПРСТЕ НА НОГАТА КЕ СИ ГО МАВНЕШ У МАСАТА ... !! :D
   
  Padroni di Roma, D-Imperator, Blondi и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Николина

  Николина Teacher

  Член од:
  14 август 2010
  Мислења:
  5.486
  Допаѓања:
  5.766
  Нема полошо од компјутер кој ти се гаси и пали на секо 5 секунди.
   

Сподели преку: