Нема жена како Шеќеринска во Македонија

Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Dpmnovcive pocnaa da se registriraat i kako sdsmovci za da mozat sami da si repliciraat, i da si mavaat propaganda.
Sam sebe go ubijal......ispod sekoja cest e da se diskutira so vas.
Duri zal da mu e na covek i da ve zaebava.
Интел, ја гледам Рада и кај Јанко и на Канал 5. Зборуваше со саати на двете емисии, и не ја откри тајната како ќе не внесе во НАТО за 6 месеци :toe:
 
Член од
14 мај 2008
Мислења
203
Поени од реакции
0
Интел, ја гледам Рада и кај Јанко и на Канал 5. Зборуваше со саати на двете емисии, и не ја откри тајната како ќе не внесе во НАТО за 6 месеци :toe:
Нема идеа тоа како ќе го направи, можеби смета со "ТЕКОВНАТА", ИЛИ уште полошо со уште едно веле-предавство за Македонија....
И после таа сака да оди на ТВ дуели???~!!!
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
3.271
Поени од реакции
708
zosto Gruevski odbiva tv-duel so Sekerinska ? :raz:
 

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
174
zosto Gruevski odbiva tv-duel so Sekerinska ? :raz:
izvore denesen broj na utrinski

Лидерите на најголемите политички партии, Никола Груевски и Радмила Шекеринска, одбиле да учествуваат во ТВ-дуел на МРТВ, а образложението им било дека не можат да се појават на телевизија поради кусата и набиена кампања. И на другите телевизии не знаат дали ќе има ТВ-дуел меѓу двата политички ривала или поради тоа што не добиле одговор, а и не се начисто дали во овој момент им е потребно такво нешто поради програмските шеми, кои и онака се преполни со политички маркетинг
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Дај нека ја успие кучката некој.

По темата. Не знам што си мисли Шекеринска, ама на емисиите секој 5 збор беше Груевски, Груевски... а додека асално не ја презентира најдобрата политичка програма до сега. 90% од времето напаѓаше, а 10% си фалеше "лични" успеси. Забележав кога кај Јанко кажа дека со генерации нејзиното семејство биле инженери( наследно нешто како кај докторите, сетете се на Врчак :icon_bigg) и како нејзината фамилија била многу влијателна и моќна во СФРЈ. Тука доаѓа во игра комуњарското кај наша Рада.
Се надевам дека ќе има ТВ дуел помеѓу Рада и Грујо, ама да не се усере со препукувања и вреѓања.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
П.... ли вам м....ина бе. Не стигам да ве избришам колку што многу спамирате и тролувате оф тпик, марш у ..... да не ве опнам на бан.
Контрола малку.
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Па и по митинзиве коа ги даваат овие политички програми, кои патем речено више ми се смачи да ги гледам, само по Груевски плука.

Само плука по него и го вергла она за 6 месеци...кукавици, ретроградни,...мислам испод секоја култура.

Кај е да каже дека ќе обезбеди толку и толку субвенции за земјоделците, ќе отвори некој факултет, или и она како на К-15 со Лицето, школото е за нив завршена работа?!

Мислам само да се вреѓало без нималку аргумети и факти, на секој нормален би му дошле преку таквото. Вчера на К5 95% од емисијата премиерот и беше у уста, заедно со оној интелектуалниот новинар.

Исто како пред кој ден кога имаше некоја дебата на телма, тука сите од Вмро,сдс,дом,ЕлДеПе,....имаат различни мислења и на крај Илинка вика,,е сеага јас вака да извлечам генерален заклучок од дебатава,,. Која глупост, покрај толку различни мислења она ќе влече генерален заклучок. Мизерија...
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Вмровец еден :(

нОн топик: Медрано е во нашиот град. Шо очекувате? И Минхаузен е мало дете за актериве.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Vaistina Serpiko, vaistina velis.

He, nekoj ke rece vrmro-vec, nekoj komunjara, ne znaes kade da zavrtis i koj pat da fatis osven vit-videlija nekade, dzenem.

:):):)
 
Член од
14 мај 2008
Мислења
203
Поени од реакции
0
Па кога сме кај темата..ДА се согласувам дека нема жена како шеќерка!!!
Но, во која смисла самите знаете!
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
1200 денари плакам за нет,ако ми го плати ВМРО одма ке се понижам и ке станам активист,колеги ке бидеме :pos2: :pos2: :pos2:
како прво нокогаш нема да бидеме колеги затоа што не си ми на рамниште :uvo: :uvo: а второ кој е крив што плаќаш 1200 инт.сигурно не вмро пошто они си отворија безплатни интернет клубови а да не си ми на рамниште затоа што мозокот ти е испран како на гулаб ,а за твоја информација не сум активист нешто повеќе сум од тоа,а тоа е реален граѓанин за разлика од некој овде кој е вметнат само ради предизборие и ширење пропаганда :baeh: :baeh: :baeh: :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom