Недоречени работи=жив песок

Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Колку што е добро да се искажат работите кои ги носиме во себе,толку е добро некогаш и да се премолчи,зависи од ситуација.Малку деликатна работа ама постојат моменти кога мора од икс причини да се премолчи.
Не за џабе е измислена поговорката-Ќутењето е злато!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom