Нај тапа место за излегување!

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
За другите драдови не знам ама у Струмица најмногу го мразам ГАЛАКСИЈА, мислам кога ќе ги видам сите пропалици на едно место ми се повраќа, иначе за оние кои што не знаат таму излегуваат сите машки шо не се способни да си гатат женска па одат на помали т.е. 2огодишни одат по 15-16годишни девојчиња, али девојчињата што излегуват таму.....една 150кг, друга у фармерки не ја собира, трета пред умирање.....еднач отидов со еден другар да се поздравел со некое дете и за 5секунди ми стана така тешко таму што ако не излегов одма ќе повратев на лице место
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Internet caffe Gamezone.koga ke gi vidam onie kopiljacine kako kisnat tamu i mladosta si ja ostavaat na dota i kanter prosto mi i de da zaplacam.nezdrava rabota,ebati mladinata...
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.870
Поени од реакции
23.711
Сегафредо. Не знам зошто не можам да го сварам тој кафич. Њу Јорк на кеј. Таква локација да имаш а таков дизајн треба да немаш осет. КОнтинент, Кул во ГТЦ. Сити и Приорити во Беверли.
Опиум сите можни градски спонзоруши и ороспии се собрани тука вклучувајќи го и Бојан 13ка. Стоби од лични причини. Елит кафе ГТЦ.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
ROBOCOP напиша:
OD MARAKANA I ESCAPE po tapa nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Маракана е супер, ако знаеш да уживаш у музиката што се пласира таму, и да го погодиш денот кога ќе отидеш(викенд има многу гужва)
најтапа место? Колосеум! Рицер!(??) Бисер!!! Лептокарија...уствари ако почнам да бројам....сите ќе испаднат, али има пар места по мој кејф
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Њујорк (на кафичот мислам :)).
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
smizlicka напиша:
Internet caffe Gamezone.koga ke gi vidam onie kopiljacine kako kisnat tamu i mladosta si ja ostavaat na dota i kanter prosto mi i de da zaplacam.nezdrava rabota,ebati mladinata...

ти од куманово ќе да си а? :]]

најтапа место у мој град, хмм, чек прво некое добро да ми текне( ако уопште има такво )
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
abre shtatie u marakana e bed grdi curi idat tamo, isfrustrirani tipovi i posleden pat koa bev imasse KONDOVO/ARACHINOVO faci!!!!!!!!!i toa u subota mislam deka bese se sjebav na mrtvo.si otidov za 20 min,u koloseum :)))))
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
У sense најтапа место од тоа не сум видел.Незнам зашто али многу ми е тапа дури ке заспивам од шо ми е досадно па ме будат после сто саата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom