Нај кул место за излегување во вашиот град!

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
e pa ludila e so e ludila :), arno ima edno mesto :)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe dali nekoi znae mesto u Skopje kaj sto ima samo mladi a ne nekoi 40 godisni so gi brkaat site zenski i ne mozes da fatis nesto pa i da si pomines ubavo
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
у струмица кажи речи на сите места можеш да си поминеш убаво ..
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Znam deka ima sum bil vo nekoi pred nekoe leto
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
а бе од Охрид сум, нема ниту една дискотека асолна за излегување, не знам што ќе понуди градот за туристите, пред некое време се отвори Taboo, тоа е веќе нешто подобро, ама само една добра дискотека во туристички град, премалку
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
Tree Cafe и тоа сабота вечер со бенд и најдобрите срБски песници за да се откачиш Зкро3. повелете вечер нема да згречите сигурно
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
gale_vlae напиша:
Tree Cafe и тоа сабота вечер со бенд и најдобрите срБски песници за да се откачиш Зкро3. повелете вечер нема да згречите сигурно
ти не беше репер бе? шо така срБско? утре играорец ќе те видам а? -))) фејкери...
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
kpbKENGUR напиша:
ти не беше репер бе? шо така срБско? утре играорец ќе те видам а? -))) фејкери...
hah, ja sve slusam i se gordeam so toa i qrot me boli ako kaze nekoj nesto vazno ne go krijam toa
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
vo strumica, na ulica... :drk:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Castro,почнав да идам пред месец дена,и секој пат се подобро се поминува.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Струмица нема кафич што не го бива секаде си има народ повеке од тоа што е во мозност мозам да казам најдобар нокен зивот во СТРУМИЦА ЗАКОН !!! Just come and see!!!
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Energy... u gv e ova... e stvarno najubavo mesto e u cel gostivar e... za razlika od baby blu e sto pojke asocira na baby pink so dodatci na zebra...

 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Tikvi4ka напиша:
Energy... u gv e ova... e stvarno najubavo mesto e u cel gostivar e... za razlika od baby blu e sto pojke asocira na baby pink so dodatci na zebra...

Mimiiii!!! grrr :) Ne mi go kritikuvaj ti Baby Blue, jas najvece si go sakam, mladosta ja ostaviv tamu i najubavite spomeni mi se od tamu.... Fino e mestenceto kako doma si se cuvstvuvam :) Energy e isto super, taka sredno, baska i biljard, ama jas pak ce si glasam za Baby Blue :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom