Најчудно и најинтересно додворување

Член од
4 мај 2011
Мислења
1.282
Поени од реакции
563
И приоѓаш на девојка и и велиш ... дали може да ми дадеш број од другаркати, а таа ... а зошто ти е, да ја прашам дали може ... епа за да ми даде твој тел. број ...:)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
“Ко те видов помислив дека ангел слетал на шанкот... најубава си во цело Топлочани!“
“Да не знаеш каде се продаваат екстра големи кондоми?“
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Бевме излезени со другарка ми, а во тоа време еден нејзин познаник секогаш седнуваше на нашата маса каде и да излеземе. Ми се пушташе момчето одоколу али онака срамежливо. Ургираше преку другарка ми, ама ништо, мене не ме привлекуваше воопшто. И седиме ние така на маса и он ми вика чекај да ти покажам нешто. Го вади мобилниот телефон, бара нешто во него и ми го врти на кај мене и ми покажува слика, а на нејзи напишано: Како ќе реагираш ако ти кажам дека те сакам? И јас се направив на тошо, се насмевнав и му реков - кул сликица. После тоа типот никогаш не ми прозборе.
 
H

HITCH

Гостин
Гледам која е во фаза на играње и се приклучувам скришно и 2-3 мин играме ако прифати после правам муабет ако не идеме на друга.Но најчесто ги фаќам за лева рака и ги собирам со мене,ако ми рече не си го продолжувам филмот дур не ме бутне и тогаш го разбирам сериозно дека не е расположена.
Зошто за левата рака?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Зашто со таа рака се поканува девојката на танц.Тоа е вашата десна рака зашто од моја страна е лева :).
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Вчера си влегувам во студентски глеам две девојчиња, едната веќе некое време ја загледнувам и влегувам во зграда, кога другарка и вика ,,Дечко дојди, другарка ми сака да ти подари ружа'' :vozbud:

Mислев шега е кога се завртив оваа држеше жолти ружи во рака. :icon_lol: Најчудно упознавање за мене.
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
Порано бев многу романтичен,и секогаш кога сакав да останам впечаток на некоја девојка и велев:Единствено што твоите очи не ми го кажаа е твоето име.Сега више нема романтика и идам на девојка на шанк и ја заебавам,целовреме ја смеам.Наинтересно ми беше кога,еден другар ја направи мојата финта.Зема отиде на шанк,и рече девојче може да те почастам една пијачка.Ја фати за рака,и рекол верувај во мене и ја однел во ВЦ.И рекол па нели сакаше пијачка еве ти пијачка вода.Ем освежува ем бесплатна.И еве сега се дечко и девојка.Исто така идам на журка,се запознавам со една девојка и она ми се прави неосвоилива кој знае која девојка сум јас.Татина маза била разгалена.И велам ти не можеш да си играш со мене.Ова ми вели што ти е на тебе..И велиш ти девојче не може со мене да играш!Она ќе изреагира нешто што ти е на тебе филмот.Ти ќе и речеш епа знам дека сите машки паѓаат на јас сум убава и можам сите машки овде да ги имам.Пауза.Но сепак јас гледам една страна од тебе која ниедно машко овде не ја видел и не ја запознал во тебе.Може си ладна однадвор,но внатре си слатка и неодолива како мало девојче.Ова ке ја стопи било која девојка што се прави недостаплива или недопирлива.Гарантирам.Пробано и докажано:)

Аууу брат па ти си живи патетики бе

#edit
Колку повеќе читам постови од тебе толку повеќе сакам да се самоубијам.
Во кој свет живееш хелооу ? Фифи и малите цветчичи ? Госип Грл ? Па уште си направил јутуб канал и даваш љубовни совети.

#edit2
Еве баш идам сеа со една покварена, и нешо глеам по муабетиве нешо кревет, нешо секс, нешо ми врти ваму таму… а бе не пијам ја нафта бе. Знаеш шо и праам? Четири месеца ја шетам, ја частам, и не ја пипам. Маста и ја извадив
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.208
Аууу брат па ти си живи патетики бе

#edit
Колку повеќе читам постови од тебе толку повеќе сакам да се самоубијам.
Во кој свет живееш хелооу ? Фифи и малите цветчичи ? Госип Грл ? Па уште си направил јутуб канал и даваш љубовни совети.

#edit2
Еве баш идам сеа со една покварена, и нешо глеам по муабетиве нешо кревет, нешо секс, нешо ми врти ваму таму… а бе не пијам ја нафта бе. Знаеш шо и праам? Четири месеца ја шетам, ја частам, и не ја пипам. Маста и ја извадив


Коњаникот Сабја

Има шанси?
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.304
маче ти си право злато
зашто бидејки сум убава
не затоа што имаш жути заби хихихи:D
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Еве баш идам сеа со една покварена, и нешо глеам по муабетиве нешо кревет, нешо секс, нешо ми врти ваму таму… а бе не пијам ја нафта бе. Знаеш шо и праам? Четири месеца ја шетам, ја частам, и не ја пипам. Маста и ја извадив
Hahahahahahaha :-D

Ne mi teknue nekoe kreativno onaka...
Ima obicni, se smeska, se smeskam, se smeskame, si doagja ili mu idam, si praime muabet, ako e pameten mi zima fb, ako ne, ne se gledame nikogas povekje and thats it :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom