Најубав македонски пар (со слики)

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
divine напиша:
Тапа сте сите, ова е најубав македонски пар ...



п.с. Не прашувајте кој се ако не ги знаете, дека ако не приметивте се сакаат! Фала пријатно!:je: :je: :je:

I mene ovaj par mi se sviga najnogu .. ali mozime zenskana da ja trgnime i mene da me stajme .. pa ushte poubo ke bida :D [ sorry ]
 
Член од
4 мај 2006
Мислења
42
Поени од реакции
0
po moe ima premnogu ubavi parovikoi gi znam i ne moza da se odredam od niv
love is the best think for all world
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224


Ova mie mene najbolji mak paaaaar (= greshka postot sho sum go napishala pred ova.. ne sum ja videl ova slika togash .. (= Mwah .. Ve sakam dvajcata .. a toj mikrofono da go trgnefte .. cigarata da ja zgasnefte.. i da se izlapafte ednash pred kamera.. aj drug pat .. !
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Divne gleash li be... :d Ja i ti sme najbolji MK par :) Sho vikash ti za to? :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Sandra напиша:
Ova mie mene najbolji mak paaaaar (= greshka postot sho sum go napishala pred ova.. ne sum ja videl ova slika togash .. (= Mwah .. Ve sakam dvajcata .. a toj mikrofono da go trgnefte .. cigarata da ja zgasnefte.. i da se izlapafte ednash pred kamera.. aj drug pat .. !
Се читаш ти малку што пишуваш? Нема да ти го бришам постов ама наредна ваква глупост нема да ја простам ... збеснетост.

п.с. Збратко, барем ти попаметно да изреагираше ... :nesvest:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
О да! И јас се согласувам со Сандра. Дефинитивно најубав пар што сум го видел до сега на кадро во МК :). Дивајн нема зашто да се лутиш, ништо лошо не ти мислиме, напротив само убаво. А што изгледа убаво, сосема нормално е да биде предмет на позитивни критики и коментари.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Mandrak напиша:
О да! И јас се согласувам со Сандра. Дефинитивно најубав пар што сум го видел до сега на кадро во МК :). Дивајн нема зашто да се лутиш, ништо лошо не ти мислиме, напротив само убаво. А што изгледа убаво, сосема нормално е да биде предмет на позитивни критики и коментари.
Оф топик:
Мандрак, знам јас убаво што зборувам ... иронијата на Сандра веќе станува срамна ... не е логично да сака нејзиниот виртуелен дечко да се излапа со некоја друга, нели? Патетики!:lud:
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Дивајн напиша:
Оф топик:
Мандрак, знам јас убаво што зборувам ... иронијата на Сандра веќе станува срамна ... не е логично да сака нејзиниот виртуелен дечко да се излапа со некоја друга, нели? Патетики!:lud:
ama izgleda ne sme isti jas iti (= Mozi ti smetashe postot sho go napishaf.. ali ne gledam nikakva IRONIJA kako sho pishesh ti (= Nemashe da ja stam slikata ako ne go mislef toa.. a sega ako smetash iskrenost za ironija.. ondak e sosema drugo ! Ja ostanuvam na toa sho go kazhav.. najbolji par ste.. vidof na poveke sliki ne beshe samo ova..
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Sandra напиша:
ama izgleda ne sme isti jas iti (= Mozi ti smetashe postot sho go napishaf.. ali ne gledam nikakva IRONIJA kako sho pishesh ti (= Nemashe da ja stam slikata ako ne go mislef toa.. a sega ako smetash iskrenost za ironija.. ondak e sosema drugo ! Ja ostanuvam na toa sho go kazhav.. najbolji par ste.. vidof na poveke sliki ne beshe samo ova..
Сандра, не се прави на три и пол ... не се буни никој за коментарот дека ти мислиш дека сме најубав пар со дечко ти ... се бунам за твојот непромислен коментар во врска со лапањето ... и ајде доста, назад на темата ...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61


:wub: :wub: :wub: :wub:

 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Дивајн напиша:
п.с. Збратко, барем ти попаметно да изреагираше ... :nesvest:
Divne, ja samo prashaf za tvoe mislenje kako najubaf makednoski par ... ako e to pogreshna reakcija izvini ... ali mislam deka ne e.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom