Најубав Македонец

Член од
13 февруари 2006
Мислења
315
Поени од реакции
4
ThA-BiTcH напиша:
Ако продужите со муабет ќе ве бришам:pipi:
Paaa si mozeme....a i bas i ne sme edinstveni...ko za potsetuvanje:site sto si se znaat na forumov si dofrluvaat, si se podrzuvaat i si se kontaktiraat megusebno!!...paa zosto da ne i nie...
ILI...ako veke zakanata se ostvari nie kako dobri prijatelcinja ke se utesime...iii otkako ke prebolime ke se 'izdigneme od pepelta' iii ke si otvorime nov forum....HA!!! pa posle ke molite na vratite na forumot (citaj:rajot!)...hahaha!!
NE seriozno:ako gresam neka izgoram a ako stvarno gresime ke se popravime...:))
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Bojan 13 ka :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
lele more zeni...lele...:pop:
se potsetiv na vremeto vo 7-mo odd, koga site go sakaa plaviot decko od Backstreet boys- mu go zaboraviv imeto.

Aman be?
Vie mazi birate ili plisani mecinja? Znaci, ne ste vie krivi, mazive izgubija smek pa se izmutiraa kriteriumite.

Eve go mojot izbor, samo se sostoi od mazi vo vrski ( za zal...)

Nikola Ristanovski- go imase nekoj spomnato pogore. Ex Nikola...Imase edna monodrama pred neeekolku godini, zaboraviv kako se vika ( maka si imam so iminja), na malata scena na Dramski. Scenata e eptem malecka, a nemu ulogata mu bese so setkanje levo desno, pa mu prodisa vo vrat nekolku pati. E, togas ako ne mi se secea nozete, nikogas vo zivotov. Postojat takvi kusi momenti vo psihata na zenata, koi ako imas talent da gi cepnes, vo sostojba e i nevozmoznoto da go napravi. E jas imav takvi momenti ceeeela pretstava. Ako samo ne bese zenet i otidevme samo na edno kafe posle toa, bre i rucek ke mu napravev, i corapi ke mu izperev- by the way, ic ne me biba za domakinluk. A nitu eden zbor ne mi prozbore! E toa e maz za mene!!!
Situacija br 2- Kiril Dzajkovski. No further comment.
Situacija br 3- profesorot po turski, gimnazija Josip Broz Tito, Skopje. Sto casovi sum propustila vo 4ta godina za da se pletkam vo bife....

Imase uste nekoj, tuka mi e na ivica na mozok, ama ne mi teknuva...problem so memorija..:toe:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Najubav makedonac e Vlatko od Moral




A i Marko od Daj Pobrzaj ne e los
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
Marko ne e ubav ima samo sarm i mnogu zbori a toa e imteresno kaj nego inaku mislam deka zborime za fizicka ubavina
spored mene ama samo spored mene (zoso ne se soglasuvaat mnogu mnogu) e definitivno Franc
epa neam slika ama nemat veze
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Не можам да се вклопам никако. А и се поизгледно е дека жениве не знаат што сакаат. Хауевер, ја гласам Дадар. Педер не педер, Дадар е топ.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тооо Виктор фали уште некој да го пише Игор Џамбазов и да биде листата пуна...
 

~Ann~

~sweety~
Член од
11 февруари 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Ламбе ...! :wub: Ми се свиѓаат и Влатко од Морал и Марко од Дај Побрзај ...
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Имав прилика да го запознаам Влатко,братучед ми се знаел нешто со него...ау човече:vozbud: Џон Бон Џови 2 дел!Само поубав е кога косата не му е толку бујна.Нај,нај,нај:vozbud:
 

Attachments

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Od koga homoseksualcite ne se mazi?!
Moze da se smeta za maz nekoj so saka mazi?! A inace ubai zvezdi neame.. Mozda Toni Mihajlovski (GO OBOZAVAM), Ristanovski e dobar.. I Dejan Lilik ne e za frlanje.. Drugive.. Tesko Tesko..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom