Најубав Македонец

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Абе жени нели ви се свиѓа бе Бојчо овој Бојан Јовановски



Нашиот ни талент за менаџер... :lol: :lol: :lol: :lol:

Многу го фалат по Македонијава... само се шират муабети Бојан па Бојан и обратно хехехе :lol: :lol: :lol: :lol:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Абе Лепотан е, Мис Universse, шта да ти кажем? Се се гледа, но комент, останав без зборови
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.410
Поени од реакции
7.726
Еј Бојан е погаден од Азис на концерт!!!!!!!!!!
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Буковец напиша:
Eve be za ovoj Kristijan
http://img356.imageshack.us/img356/7875/362ge.jpg

A be so ustvari ja sum se raspisuval za nego, ko drugar da mi e :lol: :lol: :lol: So go vrtam ako vi se sviga ok ako ne i bolje :lol: :lol: :lol:
Ostaj ti oni shto sakat neka velat, ic nemora da otvara sta, so flaster ke mu ja zatvoram ne e problem toa ko e vaka licen na majka :) taman ko nakit moze da ti bide:)
 

isi

Член од
15 декември 2005
Мислења
15
Поени од реакции
0
pa da ne se falam ama sto da praam koga ova e vistina mojot CUKUN dedo bil naj sexy i naj ubav covek vo makedonijava, ama za zal umre pred 9 meseci na 103 godini :)))))))))))))))
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Од овие шо ги набројавте ниеден не ми се свиѓа. Не дека се педери, не се мој тип на лепота. Поготово Алек, има коњска фаца некако.

Ја ќе речам Франц.
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
Најубав македонец се разбира.................................................. ЈАС
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
Аха на тебе дефинитивно НЕ а на MarthaGraham може може!
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
типот се викаше Елвир...Ујкиќ ви беше,не знам точно... знам дека беше манекен.... заедно со овој Алек и соmpany... работеше во Revolution бутикот... ама две три години немам слушнато ни читано за него...типот е прекрасен... Тоше исто така е симпатичен, Гаџа не е лош, ама многу е прокелавен... оној манекенот Кристијан кој наводно учел анатомија за време на кастинзи?!?!?има многу бе... стварно многу...
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
ДАДАР!!!!
Како ли заборавив него да го споменам до сега?
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
nemam poim koj e najubav...jas gledam druga lepota...od ovie nieden ne mi se dopadna do sega...
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
Јован Манасиевски- министерот за одбрана или сл..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom