Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
Агда е тип на жена што доколку, не дај боже, ѝ згрешиш нешто, ја заебеш, следното утро ќе се разбудиш со сатар во чело или евентуално без тестиси (ако имаш среќа).
Вака нешто?:D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
@Nessa Alcarin побара да биде отстранета нејзината фотка од гласање. Тие што гласале за Неса нека прегласаат :pipi:
При отстранување на фотографијата од Неса и отстранување од анкетата, дојде до мала ненамерна грешка. Бидејќи Неса имаше поставено фотка пред @bebush, по грешка ненамерно сум ги избришала двете кајганџики во анкетата па со самото тоа се избришаа и гласовите за бебуш :shook: Бидејќи за @bebush гласале 55 кајганџии пред да покакам работа, оние кои ќе гласаат сега за бебуш ќе и се бројат и претходно избришаните гласови.
@bebush извини ненамерно беше :smirce:
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.649
Поени од реакции
13.112
Нишо... отиде струјата во лифтот... кој ќе гласа сеа.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.325
Мислам дека кога веќе се случи овој проблем со гласовите, најдобро би било сите кајганџики да ги однесеме во некое забателено место во државчево, и после 30ина дена таа што ќе остане жива да биде прогласена за најкајганџика.
 

TheMessenger

Кодош
Член од
18 февруари 2012
Мислења
370
Поени од реакции
473
Агда е тип на жена што доколку, не дај боже, ѝ згрешиш нешто, ја заебеш, следното утро ќе се разбудиш со сатар во чело или евентуално без тестиси (ако имаш среќа).
Вреди ризикот. :angel:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Мислам дека кога веќе се случи овој проблем со гласовите, најдобро би било сите кајганџики да ги однесеме во некое забателено место во државчево, и после 30ина дена таа што ќе остане жива да биде прогласена за најкајганџика.
Јас сум за.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom