Најубава жена во светот (со фотографии)

Член од
23 јули 2005
Мислења
43
Поени од реакции
0
шо ви требаше да ме рчнете тука
сега забегав више
признавам

еј како би ја женел, ауууу

 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Зоки, оди спиј не се мачи- овој веќе ја оженил :)



 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
OBDN напиша:
За Убава жена беше муабетот така?

"In China, we don't consider someone truly beautiful until we have known them for a long time, and we know what's underneath the skin." - Ziyi Zhang

Колку само убаво тоа у Кина размислуваат -- сепак ...

Незнам дал некој ја има ставено до сега, но комбинација на сензуалност, нежност, шарм и ликовна продуховеност проткаена низ фантастични црти - сето тоа за мене ја прави Ziyi Zhang убава жена.





закон нема шо
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
се слагам со повеќето.. мада морам да признаам дека некако Анџелина не ми е меѓу најубавите (немојте да ме убиете сега :) ) не дека не е убава или секси, едноставно ми е исфорсирана... Мислам дека кај неа сексипилот лежи поише у нејзиниот "атитјуд" него у изгледот. Скоро сите слики од неа се у ист стил - отворена уста, најчесто изгледа како да ќе гризне - и таа агресивност е тоа што уствари највише пали (поготово кај мажите :) )
А иначе една од најубавите - Моника Белучи

[/URL][/img][/IMG]


И не ми се верува дека ја заборавивте Нина Мориќ! :cuc: ]
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
10
Поени од реакции
0
или

Кристел Кама: E OVA E NESTO EXTRA :se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam




или Моника Белучи, нели E aj sega zenata ne bila ubava rabota i nie mazite demek losi .. :pishtoldz:pishtoldz:pishtoldz

[/quote]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom