Најубава жена во светот (со фотографии)

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
StenmarC na so aludiras? Deka se drogira? Piela mnogu demek ... a moze i drugo ama so ima vrska ne ti seta po doma :lol: :wink:
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Bravo divine, i jas glasam za LIV TYLER. Se mislev koja da ja submit-iram tuka, ama ti bese pobrza od mene.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Sakam, sakam, sakam da licam na nea :oops: :oops: :oops: :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
divine напиша:
StenmarC na so aludiras? Deka se drogira? Piela mnogu demek ... a moze i drugo ama so ima vrska ne ti seta po doma :lol: :wink:
Не .. не алудирам на ништо и не беше кажано во негативен контекст. Едноставно ме зачуди тој мал детаљ кој го приметив на повеќе слики. Помислив да не има некаква болест на очите штом и се толку често насолзени :? :? :? :?

Дали некој друг го има ова приметено ??? 8)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Jas nemav primeteno i uste baram ubavo da zabelezam ... moze i reagiraat taka na svetlina, i mene mi solzat i mi se crvenat taka na pojako svetlo ... mislam deka ne e bolest ... valjda ... deka ima svetli oci poosetliva e :lol: :lol: :P
 
Член од
24 април 2005
Мислења
124
Поени од реакции
13
Sosema se slagam so StenmarC, toa mozhete da go zabelezhite na skoro site sliki so Angelija Jolie. Mozhete da go zabelezhite i skoro vo site nejzini filmovi, na odredeni sceni koga ja pokazhuvaat od poblisku. Duri i koga treba da glumi deka e srekjna. :) Mislam deka nema vrska so svetlina, mislam deka ednostavno ima takvi ochi - ako ja vidite vo Looking to get out - kade shto e seushte detence, okolu sedum godinki, kje gi zabelezhite istite ochi, odnosno ochite vo ista sostojba - kako da plache:). Na interview-to so Barbara Walters, i samata kazha deka misli deka najseksi del od nejzinoto lice se ochite (unlike toa shto mnogu lugje mislat deka se toa usnite), i bash radi toa shto nikogash po niv ne mozhesh da prochitash kako vistinski se chuvstvuva.
:)
divine, eve ti ushte nekolku sliki od najseksi zhenata na svetot (spored mene, neli:)), za da mozhesh polesno da zabelezhish:)











 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ma jas premnogu ja sakam Angelina, ama deka mnogu sliki stavivte ne staviv i jas ... a inace poveke mi se svigaat ocite od ustata, bez ogled sto ne sum gi realizirala tolku :wink: Bas poradi nea ja sakam Charlize Theron ... prviot film so nea koga go gledav "Sweet November" si rekov zasto nekako mi e cudna Angelina? :lol: Mene barem mi se slicni ... sega ubavo gi razlikuvam i najubavi mi se! :P
 
Член од
24 април 2005
Мислења
124
Поени од реакции
13
:)
Znaesh deka do nekade i imash pravo?:)
Nikogash ne sum zabelezhala do sea, ali da... Charlize Theron i Angelina Jolie mozhe da bidat slichni... Osobeno koga Charlize izgleda kako shto izgleda vo Sweet November...
:)

Nego, eve deka divine ne stai slika od Jolie,
divine, ova e za tebe:)

 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
StenmarC напиша:
А сте приметиле дека на Анџелина Џоли најчесто и се насолзени очите, а понекогаш и крвави??? Јас сум го приметил тоа на многу слики (во живо не сум ја видел сеуште :P) како на пример на оваа што беше постирана од The`Bitch

или 5тата и 9тата слика од Џоли постирана од LisaRowe :? :? :? :? :? ЗОШТО И СЕ ТАКВИ?????
бејб такви и се.. и затоа е најбоља:)))
да не ставам и јас слики од нејзе доста имаат ставено.. Џоли е најубава 8)
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Чекај да ве потсетам на една стара тетка која сеуште добро изгледа :wink:


 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Или пак оваа дадичка :D


 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Lisa, mislis koga izgleda vaka ?



Slikava ti e za da ti vratam pozdrav ... inace mh mh kakva e ... ke me polezbejcite dostate sega :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Inace humanoid ... Misel Fajfer e bez konkurencija ... :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom