Најтешко е најдобро

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ФИФА 2008 на леџндари, секоја утакмица е 0-2 гола, или 1-0 тепам, или 1-0 губам, или нерешено 0-0 или 1-1... Побрзи се играчине, попаметни мме.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Јас ја имам играно Quake 3 на најтешко...И живците ми излегоа. Немам зборови :pipi:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
normalno so potesko toa bolje
i igri so se igraat na kampanji gi igram site na Hard, potesko, poveke vreme gi igram, ama pa i porealno e
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Прво ја истраживам на некое Medium ниво и кога ќе видам што како е фала богу идам на најтешко :)

Е тек тогаш губам од лепота :icon_conf
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Најтешко=дефинитивно најсолидно:icon_lol:
 
Член од
23 септември 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
Zavisi od igrata kolku e teska nekoi apsolutno ke te izvadat od takt na najtesko nivo... se slozvam so nekoj koj rekoja deka na najtesko na fudbalite i kosarkite e najinteresno i eden vidov rece igri so trki .... aj da go vidam bateto neka odi na veteran na f1 serialite neka osvoi titula :)
 

Neno-WH

Anyone interested?
Член од
21 септември 2008
Мислења
281
Поени од реакции
17
И јас играм на нормал или хард, ама коа ја играв Фар крај 1 не можев, морав да свртам на лесно. Играта е невозможна на хард:toe:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Многу многу ретко играм на најтешко.... најчесто играм на најлесно ниво (освен ако не се работи за пес :)), што нормално не значи дека не сум добар во играта, ама едноставно не ми прави кејф на најтешко да играм
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
Преферирам на најтешко ако не оди се намалува на нормал :toe:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
ODAM DO MAXIMUM NA NAJTESKO NIVO !!! KOGA NESO NEMOZAM DA GO POMINAM MN SE NERVIRAM PREPORACUVAM NIKOJ DA NEMA OKOLU MENE ZASO LETAAT GLUVCINJA TESTATURI KOPCINJA I TAKO DALJE I TAKO DALJE:) ednas si skrsiv testatura na NFS Carbon !!!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.869
Обично почнувам од нормал па идам нагоре ..ретко одам на изи ... на најтешко ниво ,како шо памтам ..многу игри од сони 1 и 2 ...посебно Сајпон Филтер ..боза ми е на најтешко..од компјутерскиве ..Quake 4 на генерал ниво (најтешко) ..Quake 3 Team Arena & Quake 3 Arena во секој момент на Nightmare ...:violent1:..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom