Најсилната девојка на светот

Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Луѓе што мислите за девојчето ? Мислите дека татко и е нормален?




Што да каже малото девојче :( стварно ненормална работа.





Јас немам коментар...
А вие ?
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Женскава е гром :pipi:. Само ако не направи пара за 10 години нема да има ништо од овој квалитет денес и ќе и отиде се во неврат.

Феноменална е!
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Абе шут е овај татко му...ама ај со среќа нека му е,нека стани најсилна и нека тепа удварачи :vozbud:
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
440
Поени од реакции
93
Девојчево ако те начека негдека... Тешко тебе :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Поентата ми беше: Мислите дека е здраво на 14 години да тренираш толку многу. И тоа да креваш тегови. девојче? Мислите дека еден ден ќе може да има деца? Дали девојчето е жртва на татковите желби да има син?
Што мислите за 11 месечната сестричка? ( ја третираат како животно, па тоа е само бебе а тие што и прават :nesum:)

Незнам за вас ама мене тоа ми е грозно.
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Поентата ми беше: Мислите дека е здраво на 14 години да тренираш толку многу. И тоа да креваш тегови. девојче? Мислите дека еден ден ќе може да има деца? Дали девојчето е жртва на татковите желби да има син?
Што мислите за 11 месечната сестричка? ( ја третираат како животно, па тоа е само бебе а тие што и прават :nesum:)

Незнам за вас ама мене тоа ми е грозно.

Не е здраво на 14 никако,плодноста нема врска ама можи влијај на растот.Инаку зирнав од тие на ЈуТуб докторите велат дека нема никаква физичка штета на нејзиното тело.Ама јас дете не би го запнал да крева толку мало камоли чупе.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Девојката е феноменална и на растот не и е ништо. Здрава, права и атлетски градена!

Едино треба да се пази да има и други задоволства во животот за да не се презасити од тренинг, да има пари (пошто се гледа дека се сиромашни) и понатаму да најде добар дечко.

Ништо не и фали, супер е женската.

ПС. Тренинг најдобро е да се почне од многу мал со внимание!
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.229
Поени од реакции
6.710
Таткои е луд,уште на овие години...може да забави со растот ако продолжи вака
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Таткои е луд,уште на овие години...може да забави со растот ако продолжи вака
Како ќе забави во растот кога веќе е јака и израсната? Не ја виде, женска ипол, уште ли треба да расте :)?
 

DEVIL FOREVER

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
29 април 2009
Мислења
538
Поени од реакции
23
Wariorgirl7 e најака никој не и може
 

Kajgana Shop

На врв Bottom