Најпотресна смрт во светот на фудбалот

Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
mene najtazno mi bese koga pocina stefan toleski od napredok pred 4-5 godini so kumanovo igraa
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Стефан и беше брат на една моја школска од Пештани мислам дека е... жалосно во секој случај...
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Od sto ja sum gledal, najpotresna mi bese na Mark Vivien Foe, epten mi bese zal
 
П

Паспарту

Гостин
ima mnogu slucai vo svetot no foe i feher... toa bese stvarno nesto jezivo. potoa pred nekolku godini isto taka stefan toleski od napredok mislam deka vo kumanovo igraa protiv kumanovo ili baskimi isto taka pocina na sred natprevar... loso podobro da zborime za neso interesno
 
F

fantomX

Гостин
Најпотресна смрт за мене е смрта ма Марк Вивиен Фое, бидејќи лично го гледав натпреварот, мислам беше Куп на Конфедерации, полуфинале или така нешто, помеѓу Камерун и Колумбија, кога очекував интересна завршница, беше окулу 70 минута, кога Фое легна околу центарот на теренот и никој не знаеше што се случи.
Но, и ова со Фехер, јас не го знаев ни играчот ни дека тоа се случило, но кога пред некое време го видов на You Tube...:place::place::place::place::place::place::place::place: Трагедија, човекот се врти со насмевка и одеднаш паѓа...:place:Катастрофа.
 

moskva_bojan

Kirk Hammett
Член од
28 јануари 2007
Мислења
470
Поени од реакции
3
da ja sea go gledav klipot so Miklos Feher. No se vika deka umrel od pregolemo kopistenje na analgetici
 

ToX!c

JuVeNtUs FaN
Член од
20 јуни 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
Многу е жално тоа со Фахер ми се насолзија очиве дур го гледав :cry::cry::cry::cry::cry:
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
Мене, многу жал ми падна кога татко ми ми раскажуваше за авионската нереќа во која загинале околу 10тина играчи на Манчестер. :( Е тоа е стварно трагедија...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Мене, многу жал ми падна кога татко ми ми раскажуваше за авионската нереќа во која загинале околу 10тина играчи на Манчестер. :( Е тоа е стварно трагедија...
Токму и затоа ги викаат бебињата :wink:
 

ive

Член од
19 март 2007
Мислења
199
Поени од реакции
3
Стварно е жалосно за Пуерта.Толку млад(22) и надежен.Жалосно.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Пуерта се сметаше са голема надеж во шпанскиот фудбал а имаше само 22 год.
 
Член од
10 август 2007
Мислења
160
Поени од реакции
0
na puerta treba da mu go nosi grevot negoviot trener i doktorot na timot bidejki iako ednas se onesvesti tie go povratija i pak go pustija vo igra ama toa e ako sakas milioni ke igras do smrt za zal
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Мене, многу жал ми падна кога татко ми ми раскажуваше за авионската нереќа во која загинале околу 10тина играчи на Манчестер. :( Е тоа е стварно трагедија...
Тогаш се враќале од Белград дека играле со Црвена Звезда на Маракана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom