Најнесреќниот натпревар на вашиот тим

Статус
Затворена за нови мислења.

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
Ovaa tema ja otvoram bidejki ne mozam da se pomiram so faktot deka arsenal go izgubi finaleto protiv barcelona i sekoe utro si go postavuvam prasanjeto kako mozese da ja izgubime utakmicata
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Финалето во ЛШ меѓу Јувентус - Милан шо се играше на олд трафорд 2003 мислам дека беше коа Јуве изгуби на пенали.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
pa vo taa igra ima srekni i nesrekni migovi ?:)
ama taka e toa po logika na nestata...ima prekrasni i zalni momenti!
no nie sekogas sme tuka za niv: "dali se pobednici ili pobedeni "
kako i da e ...pozdravi za temava zasluzuva pocit : ) !
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.464
Поени од реакции
5.435
кога Милан во Лига на Шампиони со Ливерпул изгуби на пенали , иако водеше 3-0 на полувреме сепак изгуби :(
п.с. Затоа следеше одмазда
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
кога Милан во Лига на Шампиони со Ливерпул изгуби на пенали , иако водеше 3-0 на полувреме сепак изгуби :(
п.с. Затоа следеше одмазда
Исто и јас мислам, поништен гол на Милан, сто шанси промашени, пораз на пенали, 3 гола случајни, неверојатен сплет на несреќни настани во еден натпревар.
Можи имало и понесреќни од овај за Милан, ама важноста на истиот го прави да е на прво место.
 
F

fantomX

Гостин
Полуфиналето Ливерпул - Челзи во ЛШ 2005.
Во моменти кога Челзи играше фантастично, со неверојатен тим и одлични резултати, дојде елиминација во полуфиналето од ЛШ
 

Dead Wrong

Love United Hate Glazer
Член од
8 септември 2007
Мислења
220
Поени од реакции
1
Манчестер Јунајтед - Баер Леверкузен Полуфинале во ЛШ 2002год.
Манчестер играше фантастично цела сезона и во полуфинале беше елиминиран од Левекузен.
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Ovaa tema ja otvoram bidejki ne mozam da se pomiram so faktot deka arsenal go izgubi finaleto protiv barcelona i sekoe utro si go postavuvam prasanjeto kako mozese da ja izgubime utakmicata
jas pa se cudam kako gi pominaja villareal i toj kojoto riquelme kako ljufna vo poslednata minuta od penal
 
T

tino097

Гостин
Мене ми е 50тиот натпревар на Арсенал во серијата од 49 без пораз кога онај мајмунот од судија Рајли, прво не досуде црвен за Фердинанд иако беше последен играч кога го фаулира Љунберг во налет за постигнување гол, а подоцна досуде непостоечки пенал врз Руни.
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Milan Liverpul na finaleto od ligata na sampionite 2003 god koga vodese 3-0 a crvenive izramnija so mal pomos od sudijata koga dosudi penal zas liverpul. I na penali izgubija Milan.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Манчестер - Рома 7-1 ...

Дебилна игра во одбрана, возбуденост на голманот резултираше со 7 примени гола! Уште не ми се верува! Како играа ѕверски Рома, и кога излегоа на Олд Трафорд како други играчи да беа. Не очекував така дебилно и шалабајзерски да играат. Тоа е.

- btw, мислам има ваква тема ...
 
П

Паспарту

Гостин
вардар - спарта прага 2-3, тешко дека во блиска иднина некој наш тим ќе биде толку блиску до лига на шампиони
 
T

tino097

Гостин
вардар - спарта прага 2-3, тешко дека во блиска иднина некој наш тим ќе биде толку блиску до лига на шампиони
па се слагам со ова , иако битолчанец :)
башка во гости мислам 2-2 заврше, а и судиите ептен се испонашаа на гостувањето. Само непаметам како одеа натпреварите дома - гости или обратно.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Прво дома играше Вардар и најнесреќно шо е можно изгуби. Ај гол шо примија од смрден ебан слободен удар шо беше најхомосексуално можно предвреме изведен, онај Поборски педеро даде 2 гола какви шо ни на сон не се надевал дека можи да дај.

Во гости после беше 2:2. Памтам, ја имаф пишано двојка, 9 беше коефициенто. Во еден од мојте најидиотски и најоптимистички обиди да се збогатам во кладилница. 50 ебени денари кои итекако ќе финансираа барем двонеделно бришење чмар.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom