Најлоши професори

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Lenka po makedonski vo JBT.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Јас сум на Електро факултет.....мислам дека ви е јасно што се дешава таму
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Не постојат лоши професори. Постојат строги, убаво/неубаво што предааваат,без разлика дали го знаат материјалот или не. Може само да се направи исклучок за оние кој одат во голема екстремност со строгоста.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Да не ми дојде замената физика оти ке има проблеми :(
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
LaVista напиша:
Да не ми дојде замената физика оти ке има проблеми :(
Кај нас наставничката по физика е најдобра. зашто појма нема а учениците подобро знаат од нејзе, и каков одговор да и дадеш таков ќе го прифати
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
G e G o-junior напиша:
Кај нас наставничката по физика е најдобра. зашто појма нема а учениците подобро знаат од нејзе, и каков одговор да и дадеш таков ќе го прифати
Можеби само се преправа дека не знае, можеби е некој неоткриен талент
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
pa na elektro doduse i site se losi :P

:):):)

LaVista напиша:
Можеби само се преправа дека не знае, можеби е некој неоткриен талент
hehehe mozda, sve e mozno i ja imav takva nastavnicka po fizika mnogu debela pojma sto nema i se plasi od STRUJAA :)
 
Член од
7 март 2005
Мислења
131
Поени од реакции
2
Ako ja barate najprepicenata i najdignatata orospija koja predava vo srednite ucilista, ke ja najdete vo Boris, po predmetot menadjment. Zena mu e na dekanot na Ekonomski, Suklev i misli deka go fatila Gospod za muda, pa nosot i stiga do nebo. Definitivno si ima problem so odnosot prema ucenicite i kolegite, ama zatoa ke im poracam na idnite generacii sto moze ke ja imaat taa cest da im predava ona, da ne i se plasat i da i se sprotivstavat ako nesto ne im odgovara (a ke ima takvi mnogu situacii) ko sto pravev jas. E togas ona ke saka da gi potprasa malku poveke ama zatoa oni pak ke ja zaebat posto ke i naucat i ona uste tolku ke se nervira ama togas nema da moze niso da im naprai posto oni si znaele a svedok ke bide cel klas.
I bidete zadovolni so 3ka kaj nea, a za 4ka skokajte od radost.
Se ova ja i go praev i na kraj si imav 3ka.
 
N

NeMiRnA

Гостин
Sukleva....hmmmm...pak ke kazam mene bas mi e fina:)...bar do sea...a moze da se smeni toa,nisto cudno...u slucaj da ne sednam da naucam:),nepisano pravilo:nas profesorite uvek ni se krivi za losite ocenki,a nie pak za profesorite uvek sme si krivi za nasite ocenki i se taka u krug...Suki bas e super,barem ni pravi i opsto-obrazovni muabeti,a ne samo suvo bubanje i isprasuvanje:)
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Rilkova ti e nearna ... se mrdnuva na momenti , misli ushte e komunizam i nekoj star nachin na predavanje, zborenje 5 min za lekcijata i isprashuva, ili doagja vika 5 lekcii za doma , kazhuva 2-3 zbora i isprashuva , nema nikakov rezon!! izprasuva na site temi neznaesh shto poprvo da nauchish, neznam shto i e na zhenata , daj neka vidi tamu fare programa da vidi kako se predava ... c c c :pop:
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Abe 90% od profesorite se gomna luge, iskompleksirani ko studenti koa bile i sea neso nas tuka ke ni se cepaat, ke pokazuvaat koj ima poveke mok. gi grabnam site gi spalam ......
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
орце николов средно, ДАЛИДА е името, МАКЕДОНСКИ е предметот!
завршив со средно јас одамна, ама :devil1:оваа:devil1: горенаведенава ми остави јак впечаток, и ќе ја памтам до крај на животот.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Лееее хахахаха
Ја на драма бев кај неа...напорна чоече!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom