Најлошата игра која сте ја играле?

Член од
24 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
Ja obicno igram sport,gta,call of duty i slicno>Realni igri od segasnosta:helou:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Спортските игри се исто така фантазија. Само таму најслабиот тим може да стане шампион.
 
Член од
9 мај 2011
Мислења
278
Поени од реакции
65
sniper ghost warrior ,ja plativ 1200 denari a imam samo 11 saati igrano! mn losa igra
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Таа игра, Sniper Ghost..., имаше повеќе од милион копии продадени. Ко за игра од не толку познато европско студио со средна големина и не е лоша бројката.
А играта е подобра од MW2+BlackOps заедно.
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Frogger 1,2,3 Дефинитивно.
 
K

kalimer0

Гостин
Што и фали на Operation Flashpoint? Според мене една од најдобрите игри што ги имам играно.
Crosshair-от не е стататичен и не ја сфатив суштината на играта. Каков скил ти треба за да победиш во играта? Пукачки не верувам, има нешто следење наредби па ти им наредуваш на твоите единици...
Ја инсталирав по препорака на еден другар, можеби е добра но јас не ја сфатив.
ПС Заминав да играм мултиплејер се надевам ќе сменам мислење
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Crosshair-от не е стататичен и не ја сфатив суштината на играта. Каков скил ти треба за да победиш во играта? Пукачки не верувам, има нешто следење наредби па ти им наредуваш на твоите единици...
Ја инсталирав по препорака на еден другар, можеби е добра но јас не ја сфатив.
Ако очекуваше клон на Call of Duty, си се зафркнал.

OPF и ARMA игрите се повеќе воени симулации отколку run-and-gun игри какви што штанцаат по 100 секоја година. Ако не знаеш англиски, не читаш наредби/задачи и немаш трпение, тие игри не се (наменети) за тебе.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Fifa Menager или како се пиши правилно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom