Најкул место за преку ден

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
НајCool Место за преко дн у Куманово е Corzo, на много јако место е поставено, летно време најсвежо е тамо, нонстоп е раздвижено около и доста интересно.
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
JeCILaDy напиша:
Во Битола, во GT caffee .
Интермецо е боље, океј освен што ГТ можеш секогаш да најдеш место
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
436053 напиша:
моментално најбољи летна тераса има Тренд кафе.Со тоа водичката каква ладоина.ТоБ!!!

RISPECT за летната тераса на Тренд кафе...А и ноќното светло на Тренд не е ништо подолу...Тренд си е увјек у тренд:wub: И еве ти зеленко за постот
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
ВО САУНА!:pos2:
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
StenmarC напиша:
Е ги набиваат ... тоа само кај нас го има. Јас се кладам дека колку и да нема пари Македончето, колку и да е без работа, абе ако треба леб и сол ќе јаде, ама ќе плати 80 денари за еден нес или пиво па што сака нека биде ... 8)
ma daj, ne se slozuvam so tebe(napravi razlika:malcinstvo i mnozinstvo)Jas sum na pravila , vo makedonija mnozinstvoto nema pari. So znaci deka nekoj od sosednive gradovi nikogas ne go videle skopje, ne pak li koga ke dojdat da se napijat nes ili slicno i da gi pernat so fiskalnata po celo od 80den. Jas mislam ne mislam znam deka mnozinstvoto ne bi dalo 80den za kafe da sedne da se napie.Zasto niv (te.nam)ne ni e vazno dali ke bideme zabelezani ili da bideme u takanarecenata "SEMA"
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Кејот ми е ептен одбивен ... шо знам ... нема душа.. нема карактер ...
некој ги прокоментира луѓето ... искрено ... тие што не ми одговараат не ги ни приметувам... така да, тоа не ми мења многу.

Не знам зошто... во Living Room зачестивме едно време ...
после.. тука е New Age онака покрај поточе со табла .... мераци ...
и.. Custom Pub ми е прилично кул ... преку викенд тоа денските свирки се ЛУДНИЦА ! ! !
 
Член од
27 јуни 2006
Мислења
40
Поени од реакции
1
Najubavo , najprijatno si se osekam vo casablanka , ponekogas e ubavo vo New Age ama nekako pocnaa mnogu Gayovi da se motkaat. A inace ima ambien mozda najdobar vo Skopje so rekickata
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Најголемиот дел од денот го врвам со девојката в градинка...Градинката е лудило!!!
 
Член од
5 јули 2006
Мислења
15
Поени од реакции
0
kaj bilo samo da sum barem 3 sati sam i to pokraj ezerovo
a
 
Член од
5 јули 2006
Мислења
15
Поени од реакции
0
najkul mesto za denot

toa e najzastapeno vo bt t.s
bitolska sema
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Абе шо сакате може да зборите, ама во Струга најубаво за шетање е на плажа, а за онака кафе, Паладиум, и PFC.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Doma, pred PC. TOP!:coffee: So ke se varam sea po gosrestinive da idam negde..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom