Најевтино принтање Скопје

Член од
7 август 2011
Мислења
3.407
Поени од реакции
4.908
Во самикоп сеа се јавив 2 денари од лист ми кажаа. Некоја поефтина ?? Пошо имам 780 листови.
 

escapar3

Оџачар
Член од
18 јануари 2012
Мислења
33
Поени од реакции
30
Јас како што знам во Автокоманда во околината на Земјоделски и Шумарски е најевтино.
 
Член од
3 јуни 2016
Мислења
12
Поени од реакции
3
Јас како што знам во Автокоманда во околината на Земјоделски и Шумарски е најевтино.
Каде баш конкретно во која фотокопирница и да не знаеш цена, треба да испринтам едно 200 страни?
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Принтање црно бело во сите копирници е тука негде со цена од 1,3 денари - 2 денари лист двострано, а за во боја јас поефтино од овде не сум нашол https://www.facebook.com/Fotokopirkliknet/

3 денари страна во боја за над сто страни
 
На врв Bottom