Најдобри кондоми?

Најдобри кондоми за мене се:


  • Вкупно гласачи
    833
Ф

Флеш

Гостин
Пред некое време се ебевме со една као се сакаме и останати работи..не користив никаква заштита а знам дека е доста бушена и не мирува во барање на нова бургија.. ама си викам редовно пие ракија и ќе им ебе матер на бактериите кога моча..После некое време почнав да фаќам ,,урда” на курот ама со тек на време престана пошто и ја пијам ракија..каков уролог какви заебанции..ќе давам пари на глупости..зборот ми беше избегавам кондоми..
У превод .... Сув си долг период .
 
Член од
30 октомври 2022
Мислења
444
Поени од реакции
1.268
Пред некое време се ебевме со една као се сакаме и останати работи..не користив никаква заштита а знам дека е доста бушена и не мирува во барање на нова бургија.. ама си викам редовно пие ракија и ќе им ебе матер на бактериите кога моча..После некое време почнав да фаќам ,,урда” на курот ама со тек на време престана пошто и ја пијам ракија..каков уролог какви заебанции..ќе давам пари на глупости..зборот ми беше избегавам кондоми..
Да бе со ракија и Сида се лечит.Абе од вакви муабети многуна глата си ја изгубиле.
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.428
Поени од реакции
3.134
Член од
25 септември 2023
Мислења
111
Поени од реакции
119
Durex extended pleasure се најдобри некако стегаат убаво, а има едни розевки со едни испакнатини на нив не им го знам името ама имаат убав feeling.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.315
Поени од реакции
4.702
По препорака од една „дама“, со долгогодишно искуство...
cndm.jpg

... до крајов на неделава следи лично мислење...
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.175
Мојов е слободен стрелец, го стегал ластикот не му давал слобода :pos:
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.315
Поени од реакции
4.702
Мојов е слободен стрелец, го стегал ластикот не му давал слобода :pos:
Таков бев и јас, а башка и по хороскоп сум СТРЕЛЕЦ, во подзнак „слободен“.
Ама дојдоа модерни времиња, некои велат имало некои вируси, корони и што ти ја знам..

smilie_b_021.gif
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.175

Kajgana Shop

На врв Bottom