Најдалечно место што сте биле?

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Најдалеку сум бил во Москва . . . а и Волгоград е отприлика иста далечина така да овие 2 места. А би сакал да патувам со Транс Сибирска железница до Владивосток. Абе само Русија :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
BusHav напиша:
Шведска-Гетеборг
колку што се сеќавам јас тоа ќе да е
Sram da ti e ! Samo use ednas dojdi nenajaven@
Mene najdalecen odmor mi bil setanje niz Avstralija , Sidney, Wollongong, Canberra , Melbourne i Geelong:)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
65

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Најодалечено што сум бил е Egypt-kairo или Germany-diseldorf
 

Crazy

PaRtY aNiMaL
Член од
16 февруари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
4
Париз и Барселона. Вие решете кое е подалеку :)
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
997
Поени од реакции
15
Oд Европа немам излезено (освен Турција) а инаку Мадрид.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Далеку некаде јас самиот незнам али знам дека летав во облаци :lud:
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Najdalecno mesto sto sum bila e Avstralija,( vo poveke gradovi) , a vo eden grad Kiama mi rekoa deka bil grad koj bil najdalecen od site dr. gradovi
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.065
Поени од реакции
2
Шпанија
 

Xokaido

WaRrIoR_FoR_Life
Член од
5 април 2006
Мислења
131
Поени од реакции
1
Njadalecno moze da kazam za GERMANIJA.
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.201
Поени од реакции
10
Според километража изгледа Детроит или Чикаго би биле
 

Kajgana Shop

На врв Bottom