Навивач остана без дланка на дербито Пелистер-Вардар

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Carlitob, 3 август 2014.

 1. Carlitob

  Carlitob

  Член од:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  430
  Sto se sluci lugje? Sto eksplozija bese ova? Preplaseni izgledaat lugjeto ..

  Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
   
 2. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  23.996
  Допаѓања:
  21.841
  Nesto grdo se izdesilo, za eksplozija nekoja zbori komentatorov, gledam za glava se drzat site tuka kaj tribinava ...
  se nadevam samo nema nekoja zrtva u pizdu mater sve nek ide, i dzandarive zateceni a tepaa prethodno ...

  p.s. sea od fejs eden drugar pisal mozno e shok bomba da im frlile ama da ne nagagjame ke izleze nesto pooficijalno.
   
 3. Ivica^

  Ivica^ Confident Liar

  Член од:
  14 август 2007
  Мислења:
  8.059
  Допаѓања:
  7.730
  Што се деси бре?
   
 4. kimi...

  kimi... Скроман дечко

  Член од:
  13 март 2011
  Мислења:
  1.932
  Допаѓања:
  1.926
  Џандарите ги тепаа Комити?
   
 5. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  75.511
  Допаѓања:
  154.272
  Да. мора да се тренира строгоќа.
   
 6. kimi...

  kimi... Скроман дечко

  Член од:
  13 март 2011
  Мислења:
  1.932
  Допаѓања:
  1.926
  Зашто ги тепаа? ако се знае?
   
 7. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  23.996
  Допаѓања:
  21.841
  Da, i posle nesto eksplodira ( shok bomba ?!?! )

  imase nekolku krvosani navivaci na vardar, eden nogata drug rakata, pak ke kazam, se nadevam nema da ima zrtva, nitu pak nekoj tesko da e invalidiziran. u pm, odma se primeti nesto seriozno deka e se drzea za glava site, i igraci i navivaci ( i bitolcani isto ), i dzandarive zateceni bea.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  75.511
  Допаѓања:
  154.272
  Ќе видиме, ќе се вратат, ќе пишат :)
   
 9. 1992OC

  1992OC

  Член од:
  14 февруари 2014
  Мислења:
  238
  Допаѓања:
  57
 10. Falcao

  Falcao rossonero per sempre

  Член од:
  28 мај 2008
  Мислења:
  1.972
  Допаѓања:
  547
  личеше на шок бомба
   
 11. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.217
  Допаѓања:
  3.676
  Сменив у 85 минута имав работа и не гледав како и да се имам слика што се дешавало со нашава неспособна полиција.Мој апел до Комити како група од главниот град прво да ги собере скопските групи и догвор меѓу нив после да се приклучиме и групите од останатите градови и простест пред МВР како што направија французиве доста се изживуваа врз нас ко да сме стока.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MysteryMan23

  MysteryMan23 Гостин

  ебати полицијата
   
  На fr0zen му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Rossonero95

  Rossonero95

  Член од:
  10 август 2012
  Мислења:
  898
  Допаѓања:
  744
  ACAB !!! кој не ги мрази јака му душа !!!!!!
   
  На 4NHK0 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ivica^

  Ivica^ Confident Liar

  Член од:
  14 август 2007
  Мислења:
  8.059
  Допаѓања:
  7.730
 15. Овие па од спортмедиа одма пишале остана без рака како да знаат за сигурно каква е состојбата на раката, колку што видов јас повреден беше но се надевам ќе нема сериозни последици.
   

Сподели преку: