НБА сезона 2021/22

Кој ќе биде новиот шампион?


  • Вкупно гласачи
    75

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.744
Поени од реакции
30.393
Автоматски споено мислење:

Ќе отвара некој нова тема?
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
1.545

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.744
Поени од реакции
30.393
Минатата година со убаво напишан увод @Partizanen banditen ja oтвори темава... Можеби и годинава има некој што сака да го направи тоа. Има уште 2-3 дена до почеток на сезоната, ако нема ништо до тогаш ќе отвориме без увод.
 
B

BigMac

Гостин
Отворив нова тема нема време за чекање за 2 дена почнува.Затварајте ја оваа тема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom