Музичка хронологија: 2004 година

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.400
Поени од реакции
11.443
Првиот „албум“ на Верка: Демо. Снимен во МРТВ студио како награда што победија на Рок Фест 2001ва
Ако не знаете што е џага, тоа значи дека не слушате метал! ;)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom