Мрежен код за Алкател ОТ-209

Член од
17 септември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
како да откријам кој е мрежен код на моб. телефон Алкател ОТ-209 СО име 357482041562355 и провајдер ИД 208X-2BCFMK1 и оваа ознака незнам што значи SUN: 010 01
 

Kajgana Shop

На врв Bottom