Мразам да го правам тоа!

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Мразам кога ме фака мрза за све и свашта,да фрлам ѓубре,да си тргнам накај дома коа е најинтересно,да се качувам до дневна да им донесам на некој вода, да станувам насабајле многу рано и секој ден да каснам у школо..а и од све најмногу мразам да одам у продавницааааа(а пред кука ми е)
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
najveke mrazam koga treba da cistam ili da usisavam (osnovno domasni higienski raboti) i mn mrazam koga mi e interesno a jas treba da si odam doma
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Мразам кога треба да одам у школо,
мразам да идам по леб
мразам да станувам рано
мразам кога треба да си одам дома, а таман станало интересно
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
Green eye напиша:
najveke mrazam koga treba da cistam ili da usisavam (osnovno domasni higienski raboti) i mn mrazam koga mi e interesno a jas treba da si odam doma

мразам и ја тоа, ама среќа пораснав па на мајка ми се одвикна да ми заповеда :))))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Мразам да слушам кога некој ми држи лекции за нешто што го знам, а често се случува, значи многу мразам, нали?:)
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
mrzam koga mi se spie a me budat
mrzam koga treba da idam do prodavnica
mrzam koga mi zborat za nesto sto mi go imaa sto pati kazano......
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
mrzam koga mi se spie,a moram da stanam za u shkolo
mrzam koga treba da idam u skolo,a ima nesto zakon na tv
mrzam koga majka mi po vtor pat kje mi rece da ja namalam muzikata(prviot pat nikad ne namaluvam :) )
i mrzam koga mi se pravi neshto(bilo sto) ,a moram da se vozdrzuvam radi okolinata
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
mrazam koga spijam da se pisuvaat poraki na mobilen i na sabajle koga me budi ddo mi so negoviot glas dovikuvajki se so komsijata i jas taka fino lepo ke go tresnam prozorecot da sfatat deka nekoj spie i posle uste 10 min slusam kako baba mi mu objasnuva na dedo mi da ne se dere zs spijam a posle istiot muabet mu go prai na komsijata, zivot, mrazam da go slisam tatko mi kako se zali od mene
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
mrazam se sto e povrzano so povrzanoto so go mrazam zato sea mrazam da mrazam da mrazam i da mrazis i site zaedno da mrazime
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Vaka mrazam da idam vo prodavnica,da frlam gubre.mrazam da mi kazuvaat da se trgnam od kompjuter,da ja namalam muzikata a najvise mrazam koa baba mi mi kazuva da si ja sredam sobata:nerv:
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
paaaaa mrazam da filozofiram so majka mi, posto mnogu e inat i tvrdoglava za nekoi raboti.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Мразам што заглавувам на форум,секогаш кога сакам сабајле да станам рано.Еве како сега.:)
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Мразам кога нема да се слушнам со Бибика олку долго колку деновиве. И, мразам кога ќе кажам нешто вакво, а таа нема да ми даде зелено*. :)



*Го ебав сега ежот, ми ја исклучија админите репутацијата. :)
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Најмногу мразам ко ќе станам од спиење, ужасно се чувствувам..После се подобрува ситуацијата..Е јас сакам да одам на пазарење зошто продавачот е луд и секогаш ми кажува некоја заебанција, па затоа пазарам само јас..
 
С

Сатори

Гостин
...

Мразам многу работи...
1.мразам кога треба да излезам и да видам некои луѓе кои не сакам да ги видам
2.мразам кога не ми е се чисто
3.мразам кога треба да мијам садови
4.мразам кога јас чистам а сите ми растураат
5.мразам кога читам а моите низ дома го пуштиле телевизорот до крај на некоја шпанска серија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom