Места за купување ефтини / половни точаци за возрасни

Член од
31 август 2019
Мислења
268
Поени од реакции
18
Освен онлајн сајтови, има ли некое конкретно место во Скопје и подалеку?
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
3.339
Поени од реакции
3.410
Освен онлајн сајтови, има ли некое конкретно место во Скопје и подалеку?
На ова место имаш продавница за градски половнии велосипеди од Холандија:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.577
Поени од реакции
1.094
Оној у Сингелиќ лево од надвозникот, али крш му се, ако се гребнеш тетанус закачуваш гарант.

Фуга (пребарај на ФБ) во Визбегово.

Васко Бајк во Ѓорче.

Оние холандските кај Палма во Карпош 4 (поранешно КТМ), али и таму видов еднаш беа канти тетанус, со четка подзамачкани со боја р’ѓата да ја замаскираат.

Вака ко што гледам по огласиве, ако некој точак е солиден и не е тетанус, му набиваат цена скоро ко нов, а сепак е извозен.

За половен точак поверојатно е дека ќе најдеш по огласи асален и со добра цена, отколку кај препродавачиве
 

Kajgana Shop

На врв Bottom