Малолетник извршил обљуба над 2-годишно дете

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
2 годишно дете???Што е ова бе?Ц ц ц ненормална работа:uvo:
Казна најтешка што може за ретардираниов.Ми се гади од вакви.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.807
Поени од реакции
5.470
Грозно..2 годишно дете силувано од 14 годишно?Мизерија, мизерно е тоа, гнасота да помислиш, но ете се случуваат пореметувања од природата..Па уште ова објаснувањето, дека детево е оштетено од сообраќајка..Ц ц ц ц срамота..:lud::nerv::nerv::nerv::nerv:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Аман бе, што се нема да слушнеме. Се поремети цел свет значи...
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Грозно..2 годишно дете силувано од 14 годишно?Мизерија, мизерно е тоа, гнасота да помислиш, но ете се случуваат пореметувања од природата..Па уште ова објаснувањето, дека детево е оштетено од сообраќајка..Ц ц ц ц срамота..:lud::nerv::nerv::nerv::nerv:
Некако мора да намалат.Се надеваат можеби малце да се искубат за мало намалување на казната.Ама само најтешка казна за вакви пореметени.
 

vlatko5

X-Form+Ation
Член од
29 февруари 2008
Мислења
121
Поени од реакции
3
definitivno treba smrtna kazna za vakvi na plostad treba da gi strelaat
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
За ваквиве треба само да се измисли некоја хемикалија што го умртвува стојкото, да не може ни да моча како што треба. И да се воведе стрелачки вод како смртна казна, болен народ да му се сневиди.
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Na Elvis veke mu zavrsil zivotot kolku ebenje ke ima sega na nego em mlad ... ke go poremetat uste tolku...sve sum cul ama 2 god dete e ova e stvarno STRASNO mada moze e stvarno retardiran posto ova normalen coek pa ni dete ne prai
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Уште подобро.На Елвис треба да му се корне косaта со раце.Малце да пописка.Уф, какви мазохистички мисли излегуваат од мене, сам си се чудам:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Боже мој. :icon_eek: Не знам што би било најсоодветно да искоментирам за ова...

Ама смирете ги страстите, не мора одма со бесилки и клада. Ова дете е болно и му треба стручна помош.

Но, додека не измислат ефективен метод за тоа како да им се помогне на луѓето со сексуална пореметеност и нарушена перцепција, нема соодветна казна за ова. Убиство секако не, доживотна изолација нема да вроди со плод кај личноста, иако условно ќе ја заштити околината од него, зошто е сметан за опасен.

Не знам стварно. Ужасно е.
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Боже сачувај! Овој Елвис е дефинитивно за во лудница доживотно да се смести! Грозно е самата помисла да се изживуваш на две годишно дете бе, пу ебате лудаците!
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
се згрозив..па тоа 2 годишно бебе уште не знае за себе..како можел да повреди толку невино, кревко суштество..
секакви болни умови постојат:uvo:
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
8
Mislam deka R.Makedonija treba da se otkaze od clenot vo ustavot so koj se veli deka NE MOZE da se izrece smrtna kazna po nitu eden osnov!!! Ovie pickite kako nego zasluzuvaat smrtna kazna!!!!
 
T

the Carpenter

Гостин
Не сум за доживотен затвор или смртна казна. Нека му бапнат ко во Турција 17 000 години затвор ( ај нека речит некој дека е доживотна)

Некои луѓе не заслужуваат живот. Или тие не се луѓе, не знам:tapp:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Го претераа на вестите со информациите. И пред некој ден открија цела друга “обљуба“ како се одбивала во детали. Аман, не верувам дека некој од вас сака детално да му биде раскажуван сексуалниот живот на национална ТВ особено не кога било под присила. И што дека дознавме дека крварело од анусот малото? Освен тоа што испадна дека повеќето од вас се крволочни (смрт! смрт!) и одмаздољубиви ЖИВОТНИ што конкретно се доби? Ти ебам алчните сензационалисти од новинари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom