Македонско фудбалско првенство 2012/2013

Кој ќе биде новиот шампион?


  • Вкупно гласачи
    325
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.183
Поени од реакции
3.154
[quote="ballisti_te, post: 5271342, member: 39294"


:eek:[/quote]
sto se cudis ?
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Јас немам прочитано Комита да провоцира во друга тема освен ако прво не е рчнат. Ако има таков пријавете го слободно истото е и за него :)
 
B

Beck's

Гостин
Единствено фан клуб Шкендија е затворен поради тоа што таму провоцираат фановите на другите екипи! Обиди се пишувај некоја најмала провокација во било кој фан клуб и ќе видиш дека одма ќе те банираат од темата....ама тоа е, не им одговара да бидат праведни! ;)
Ajde @Комита Ултрас obrazlozi nesto vo vrska so ovoj post
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
mnogu vojvodki ima[/quote]
so ovaja slika samiot si prizna ona sto nie go zborimo stalno a toa e deka nemoze da projde utakmica na teteks so bilo koj albanski klub a vie da ne bidete na stadion.i vie ce mi zborite za toa kolku smo bile, pa vie be neznaete za koj klub navivate.a posto smo bile tolku malu a vie ste neli najjakite huligani sto ne ne napadnavte.barem ako nisto drugo nie znaemo za kogo navivamo.a vie zavisi koj klub igra na stadion,renova,drita,a ako vleze i rufeja ili gostivar i za niv ce idete da navijate protiv teteks.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
Ау ова скопјаниве покварени еј, кој стигна се жали од нив
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
so ovaja slika samiot si prizna ona sto nie go zborimo stalno a toa e deka nemoze da projde utakmica na teteks so bilo koj albanski klub a vie da ne bidete na stadion.i vie ce mi zborite za toa kolku smo bile, pa vie be neznaete za koj klub navivate.a posto smo bile tolku malu a vie ste neli najjakite huligani sto ne ne napadnavte.barem ako nisto drugo nie znaemo za kogo navivamo.a vie zavisi koj klub igra na stadion,renova,drita,a ako vleze i rufeja ili gostivar i za niv ce idete da navijate protiv teteks.[/quote]

jas go najdov slikava,moze nekoj od bogovinje:D bil na staddionn i ve slikal kako jadete semki:D
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Ajde @Комита Ултрас obrazlozi nesto vo vrska so ovoj post
Нема јас што тебе да ти образложувам, еднаш објасни Ацид и ви ја затвори темата, пак ви ја отворив и пак истото. Не знам што не ви е јасно, барем јас таа тема не ја отварам, а верувам дека нема ни моите колеги.
 
B

Beck's

Гостин
Нема јас што тебе да ти образложувам, еднаш објасни Ацид и ви ја затвори темата, пак ви ја отворив и пак истото. Не знам што не ви е јасно, барем јас таа тема не ја отварам, а верувам дека нема ни моите колеги.
Ete mene ne mi e jasno toa sto ne mozeme nie megusebe da se provocirame, na nasiot fan club bez da nekoj od strana se zamesuva so provokacii, dodeka ovoj posledniot ne se banira od tema. Sto znaci deka ti kako Komita provociras na drug fan club so cel da se zatvori taa tema
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не се прајте глупи со сила, и самите знаете зошто ви беше затворен фан клубот. Оспорување на државата во која живите, испади на ваши членови со навредливи коментари за Македонскиот народ и слично. Епа тоа по ваши форуми, овде не.
И сега се праете демек друг ве испровоцирал. Се знае дека за тој што провоцира следи казна бан од тема или од форум, сигурно не ви го затворија фан клубот онака.

Ама и покрај тоа ја сум за да ви се отвори фан клубот, ваљда ви дојде памет па нема да има такви испади. Зошто не е у ред муабетот што треба да се води у фан клуб, да иде у тема каде општо се дискутира за Македонско првенство.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Da ne bea selskite timovi, kako ke igrase Vardar Liga na sampioni:pos:
По правило вие не ни треба да псотоите ,ама среќа рамковниот ве спаси си знаеете вие сами зашто а вас дури и титула ви дадоа
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Темата е македонско фудбалско првенство а модераторо прв ја носе у погрешна насока,,,,АЛо комита банирај прај шо ке праеш шо и објаснуваш на сите ако челниците мислат дека си неправеден немаше да бидеш модератор или ке ти го земат и готово.100 пати е кажано и има си пп за објаснување.3 тема по ред за 1 саат кај шо улавам и ми требат 15 мин да ја укапирам поврзаноста на наслово со постовите.
 
B

Beck's

Гостин
a i zosto nekoj misli deka natprevarot bil namesten. Pa Drita igracki e pojak od Teteks, natprevarot se igral vo Tetovo, poveke publika sigurno imalo za Drita. Znaci ispolneti site uslovi za da Drita ostvari pobeda
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom