Македонски пикник во Роклин

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Кога прочитав Роклин и ман. Св. Наум Охридски помислив дека е некое село во Македонија и планирав со точак до појдам.
Мислам ова село е предалеку за таков подвиг.
 

Shahbaz

Транс Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
513
Поени од реакции
1.011

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.423
Поени од реакции
19.776


На момент си помислив дека реши да не напуштиш.
Врвна уметноС.....Џаро и Миленко ги цртала оваа ??? :tapp:
--- надополнето: 13 јануари 2014 во 16:30 ---
и после ке викаат вака :
 

Kajgana Shop

На врв Bottom