Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.
S

Sagan

Гостин
А како би ги рангирал од 1-10 ама не 5 9ти да дадеш туку распоред како би биле од 1 до 10?
1. Денис
2. Виктор
3. Анита
4. Лаура
5. Нико
6. Наталија
7. Александра
8. Влатко
9. Билјана
10. Иво

И овоа лигите на Игор и Тони околу “стасот“ на Виктор -аман! Ај за Тони оправдано, ама човек ќе помисли и на Игор му се допаѓа (еротски, нали) :vozbud:
 

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.685
Поени од реакции
43
АКо не влезе Нико не знам...:jaj:
Се слагам. Дечкото ежи народ коа пее, не го чанчи гласот како повеќето, едноставно искача и праи ПАВЛАКА на сцена. И настрана од тоа шо е рокер.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
1. Денис
2. Виктор
3. Анита
4. Лаура
5. Нико
6. Наталија
7. Александра
8. Влатко
9. Билјана
10. Иво

И овоа лигите на Игор и Тони околу “стасот“ на Виктор -аман! Ај за Тони оправдано, ама човек ќе помисли и на Игор му се допаѓа (еротски, нали) :vozbud:

Според мене треба Нико да биде 1ст а Денис задњи. Но, сепак сите си имаме свои мислења :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Уопште не ми се свиѓа Виктор, уопште!!
Напред Нико!
 
S

Sagan

Гостин
Според мене треба Нико да биде 1ст а Денис задњи. Но, сепак сите си имаме свои мислења :)
Секако, и нема зошто да се лутиме пошто вкусот (за песна и глас де :) ) е индивидуална работа и ептен релативна.
Како и да е, сите девојки и момци што стигнале до тука, секако дека се најдобри и супер што сите ќе ја имаат можноста да снимат по една своја песна.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Анита најубаво испеа според мене вечерва и од машките и од женските.Иначе таа што пееше од лејди гага песна не ми се свиѓаше ни како испеа ни сценскиот настап а ја испофалија.Може убаво пеела претходно ама сега не ми се свиѓапе како ја испеа папараци
Се согласувам потполно со тебе. Билјана-девојчето што ја пееше папараци катастрофа беше вечерва.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.451
Поени од реакции
42.740
Анита и Виктор ќе влезат според мене.. :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Уааааааааааааааааааааааааааааааааа!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Фала богу Биле влезе.
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Иво испадна.....Ајде бар Денис нека поминит! :)
 
В

Вори

Гостин
Не знам зашто али оваа Биљана појма ми нема,некако глупа е...сосема незаслужено според мене.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom