Македонија - Литванија |1/4 финале|, 67:65, ОДИМЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
12.089
Поени од реакции
16.379

НЕ ЗНАМ ШТО ДА ПИШУВАМ, ПЛАЧАМ, СЕГА СЕ ВРАЌАМ... НЕ ЗНАМ

ДА Е ВЕЧНА МАКЕДОНИЈА! СЕ ЧУВСТВУВАМ ГОРДО ШТО СУМ МАКЕДОНЕЦ!

ОВА Е ПОВЕЌЕ ОД УСПЕХ, ДА БИДЕШ ВО 1/2 ФИНАЛЕ ВО ЕП ВО КОШАРКА. ЗА ОВА ВРЕДИ ДА СЕ ЖИВЕЕ И ПОВЕЌЕ ПАТИ!

МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈАМАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА
 
Член од
30 март 2010
Мислења
1.441
Поени од реакции
400
Еве сум, не сум песимист туку лош аналитичар.

Се испричавам и го враќам Владо пак на аватар!
Од сега па натаму да видам малку оптимизам ! ХАХАХАХАХА Ај честито нека ни е... И секако Влатко за председател хахахахаха :pos:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.672
Еве сум, не сум песимист туку лош аналитичар.

Се испричавам и го враќам Владо пак на аватар!

Од сега па натаму да видам малку оптимизам ! ХАХАХАХАХА Ај честито нека ни е... И секако Влатко за председател хахахахаха :pos:
Боби да продолжи како што си тргна. Ни носи среќа. Така да не сакам да видам оптимизам кај него. Се разбравме Боби? Сега со шпанците сакам да бидиш најголем песимист до сега :pos: Потруди се :D
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Македонијааааааааааа:vozbud::vozbud:
Бравоооооооо момци!!!!
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.672
Нешто ми е празен левиов дел од трибинава, кај се тие 15 000 што скокаа како шимпанза :vozbud:
Скриени по собите и гледаат на тв што се случило. Уште не им е јасно ;)
И уште нешто.....МИЛО МИ Е ШТО ЗАГУБИВМЕ ОД РУСИЈА!!!! АКО ТЕПАВМЕ НЕМАШЕ СЕГА ВАКВИ РАДОСТИ ДА ДОЧЕКАМЕ. ЌЕ ГИ РОКНЕВМЕ СРБИТЕ АМА НЕ Е ИСТО. ДОМАЌИН СИ Е ДОМАЌИН :cuc::vozbud:
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Дајте најдете ја последната минута со Игорче бе, Се ке дадам да ми се врати таа последна минута, срцето незнаев каде ми е го трчкав низ собата
МАКЕДОНИЈАА!!!
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Тешко судиите.Какви не пцовки и клетви добија денес од нас :D . Ама заслужено :D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Боби да продолжи како што си тргна. Ни носи среќа. Така да не сакам да видам оптимизам кај него. Се разбравме Боби? Сега со шпанците сакам да бидиш најголем песимист до сега :pos: Потруди се :D
Со шпанците ни јас, ни види фотос, ни игорче не помагаат. Ќе го јадиме 15 разлика.

How good is that?

Уствари 30 разлика ќе изгубиме. :D
 
B

Borg_Drone

Гостин
Sto bi jedan moj prijatelj iz Prilepa rekao,,Novi pozivni broj za Litvaniju je 65:67
....xexexexe....A sudije na kraju su bile u fazonu:Kako da pomognemo sada ovim Litvancima da pobede...Al nema,za 0.5s mogu samo Srbi....Cestitam Makedoniji od srca![/QUOTE]

:vozbud: E да, или пак бројот на дресот од Влатко Илиевски!!
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Јавувајте се кај Јанко-Јади бурек на НАША ТВ...дели гратис влезници+авиопревоз на тие што ќе се јават...јавувајте се додека не се почнати.
 
На врв Bottom