Македонија - Литванија |1/4 финале|, 67:65, ОДИМЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!

Член од
2 мај 2009
Мислења
276
Поени од реакции
170
Луѓе мои, свесни ли сте дека играме за медал?
Јас викам за бронзен медал - бронзени статуи на цел тим пред салата Борис трајковски. Сребрен медал - сребрени статуи. Златен медал - златни статуи! Ќе траат од сега па до вечноста!
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.728
Не знам дали некој го стаил поназад а и не ме интересира :D

Можам ова да го гледам на рипит милион пати. Само кога ги видов како се радуваат душа ми се наполни..:)
 
K

kalimer0

Гостин
Најјако е на видеото како скокаат 15.000 кога МекКејлеб промашува и одеднаш се фаќаат за глава кога ние ја крадеме топката и почнуваат да плачат кога Илиевски ја погодува тројката ;)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.728
Камо среќа некој на момците да им посочи да пуштат било кој македонски канал, да видат како се славени на плоштад.
 
На врв Bottom