Мажите прашуваат, жените одговараат

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Сакате ли машки што знаат да бидат секси ??? и според вас кој машки се секси ?:)
Да, значи сакам машки кои се секси по нивниот од, однесување и незнам што. А кои машки се секси, паа сите оние кои ми изгедаат поинтересно во некоја посебна смисла од другите.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Сакате ли машки што знаат да бидат секси ??? и според вас кој машки се секси ?:)
Нормално дека сакаме машки што знаат да бидат секси.Ама не сите имаме ист критериум за тоа што е секси. За мене се секси машки со смисла за хумор, комуникативни, внимателни и добро воспитани, да знаат да упатат ,,интересен,, поглед.:pipi:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Dali bi mu raskinale na deckoto radi nekoja pricina kako na pr: Ima nekoi naviki losi, se kocka , pusi joint :) pie mnogu , ili pa na pr: mal mu e , vlaknest e :) ili pa ke gledate da go popravite toa kaj nego?? malce mos glupo e prasanjevo ama sakam da znam dali ljubovta sekogas e nad se kaj nekoj devojki...
Лошите навики ако биле кога сум почнувала врска со него, нема зошто да му ги критикувам после тоа ... што човек сум ако сум таква ...
А друга работа е ако отпосле ги стекнал ... ќе му прекажам дека не ми се допаѓа тоа што го прави, па ако престане во ред, а ако не, а мене ми смета, тоа е тоа ... ди енд. Така да, љубовта е над се`, но ако ја чувствувам и јас и тој ... тој би дал нешто и од себе во таа ситуација, а ако не, ќе си продолжи по негово, а јас сама со љубовта ќе немам повеќе што да правам, па и јас по моето.

Сакате ли машки што знаат да бидат секси ??? и според вас кој машки се секси ?:)
Не. Оние кои не се секси.
Друго слично прашање?:vozbud:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Сакате ли машки што знаат да бидат секси ??? и според вас кој машки се секси ?:)

НЕма правило кај мене. Сум се затрескувала и во не секси, но и во секси, така да не мора да значи. А кој машки се секси? Зрачат со шарм, добар стил, телце фино, нежен малце зарипнат глас и така...

п.С. АЈде ново прашање, ова више со сексито 50000 пати е одговорено!
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Dali nekogas ste posakale taka ubavo da istepate nekoj/a, i se razbira dali ste go storile toa?
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Dali nekogas ste posakale taka ubavo da istepate nekoj/a, i se razbira dali ste go storile toa?
Да истепам? Ха па можда ми дошла таква желба и толку, никогаш не сум ссе спуштила на тоа ниво да се тепам или да претам, тоа за мене е нешто нај stupid. Сум дошла до ситуација да подвикнам и да си го бранам мојот став ама физичко пресметување не ми личи.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Dali nekogas ste posakale taka ubavo da istepate nekoj/a, i se razbira dali ste go storile toa?
Сум посакала нормално, но не сум го сторила тоа. Се имам тепано, да, но секогаш во самоодбрана.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Dali nekogas ste posakale taka ubavo da istepate nekoj/a, i se razbira dali ste go storile toa?
Аууууууу,како мала многу бев лоша.Еднаш во градинка истепав едно девојче зашто ми го украде мастиките:pos:
А сега,нормално дека ми дошле такви нагони,ама не се спуштам на тоа ниво,само сањав како сум ЈА истепала...Сакав со бокс,ама нешто ми ја успоруваше раката,и така неколку пати и на крај и ја земав главата и и ја лупнав од земја:pos:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...sto bi mu odgovorile na nekoe mashko koe prvpat vi prioga i vi veli:
...coffie, tea, or me ?...:pos2:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Ама баш ништо...ќе го изгледам од глава до петици и ќе се свртам на другата страна.
...kako mislish ke se svrtish od drugata strana???...aj nema veze...


...novo prashanje...od edna forumska legenda e...


...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
...kako mislish ke se svrtish od drugata strana???...aj nema veze...


...novo prashanje...od edna forumska legenda e...


...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Ќе му речам ооооукеј...браво за тебе, на крај краева има кој да ме е*е.:pos:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Па кој ти даде до знаење дека јас сакам, дечко ја бирам не ти, нешто си помешал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom