Локации во Охрид - што, каде да најдам!

Член од
10 јули 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ej decki sega e letna sezona i imam mal problem nekoi lokacii vo ohrid. sakam da rezerviram mesto privaten smestaj no tesko gi razbiram lokaciite, ako ima nekoj od ohrid ili bilo koj poupaten od mene ako moze da objasni ili ako ne go mrze da otvori maps.google.com, da napravi screenshot i vo paint da zaokruzi kade se naogja lokacijata.
Mene mi treba lokacijata na Bolnicata, (mislam deka potocno e opsta bolnica) ili ul. sirma vojvoda

Povtorno se javiv na drug broj i toj isto taka kaza deka e vo blizina na bolnicata, fuck pomagajte

Uste edna lokacija
ulica Marko Cepenkov
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Ако идаш од Скопје, после вторине семафори кај Макси Д шо е вртиш лево и продолжуваш право се до кружноно и кога ќе стигнеш кај кружноно вртиш десно и тука е болницана, не верувам да ја промашиш..
краен случај ќе застаниш ќе прашаш некој сигурно ќе знае
 

good girl

Неискусна!
Член од
1 јули 2009
Мислења
66
Поени од реакции
0
a kade e fakultetot za turizam i kade ke bide za informatika?
da prasam i jas koga ima vakva tema, amoze da bide mnogu korisna!
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
tnx decki, mi trebase sega oti sakam da napravam komparacija na nekolku lokcii, fala use ednska
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
a kade e fakultetot za turizam i kade ke bide za informatika?
da prasam i jas koga ima vakva tema, amoze da bide mnogu korisna!
За туризам факултетот..тој е на вторине семафори(кога ќе речам втори семафори мислам на оние кај Макси Д)вртиш десно за на кај езеро, тука кај комерцијална банка вртиш лево и одиш право и ќе го приметиш факлутетот за туризам :pipi:
 

good girl

Неискусна!
Член од
1 јули 2009
Мислења
66
Поени од реакции
0
За туризам факултетот..тој е на вторине семафори(кога ќе речам втори семафори мислам на оние кај Макси Д)вртиш десно за на кај езеро, тука кај комерцијална банка вртиш лево и одиш право и ќе го приметиш факлутетот за туризам :pipi:
fala:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom