Личноста со која ја делам училишната клупа...

  • Креатор на темата black angel
  • Време на започнување
B

black angel

Гостин
од мојата лева страна седи мојата другаркаStre3T Danc@ и цело време се смееме едноставно уживаме делиме се а за жал од мојата десна страна седи една личност што недајбоже да ја го допреш исто како да си го убила и многу наоѓа мана.


Каква е личноста со која ја делите училишната клупа..... ?
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Јас не ја делам клупата со една личност, седиме кој каде сака:)
Најчесто сме по 2 клупи една до друга и така имам 3 деца што седат до мене.
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Клупата ја делам со најретардираната особа на планетата.
Се` правиме заедно. Заедно се смееме, заедно препишуваме, заедно оговараме професори. Заедно се смееме, заедно плачеме. Не знам што би правела без неа.
Личноста со која што ја делам клупата, е личноста што ја сакам највеќе.
Еве ја дотичната.
:back:
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
епа black angel клупата како и заедничкото куќиште за компјутериве го делам со тебе :icon_lol:
заедно јадеме,заедно спиеме,заедно се смееме,заедно препишуваме,заедно реметиме луѓе,заедно дремеме во вц,заедно ги трпиме чудовиштава со функција на професори ..сегде заедно..голем дел од денот.:icon_mrgr I luuuv u :back:
 
B

black angel

Гостин
епа black angel клупата како и заедничкото куќиште за компјутериве го делам со тебе :icon_lol:
заедно јадеме,заедно спиеме,заедно се смееме,заедно препишуваме,заедно реметиме луѓе,заедно дремеме во вц,заедно ги трпиме чудовиштава со функција на професори ..сегде заедно..голем дел од денот.:icon_mrgr I luuuv u :back:
da so uste ne veke luvvvvv yu 2:back:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Кај мене во средно само девојчињата седеа на секој час распоредено која со која во клупа. Ние па машките кој како. Најчесто седев сам одпозади потпрен за ѕид и ја гледав цела училница и плус можев да комуницирам со сите одпозади и да си ги испружам нозето убаво.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Цело средно 98% клупата ја делев со најдобрата другарка, со која од прво одделение сме заедно. Све и свашта сме поминале заедно, тестови, испрашувања, тресење глупости и слично. :)
 
Член од
10 септември 2008
Мислења
140
Поени од реакции
2
okolu mene sedet dvajca deka se spoeni klupinee
edna glupacha (nemat da kazam koja ) i eden mnogu chuden covek koj i da go ne slushash shto zboruva pak ke si prodolzi aa najdobroto kaj nego ee toa shto mu se e*e za toa shto mislet za negooo :helou::helou::helou:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Седам со мојот најдобар другар.Знае да направи да не ми биде досадно,ми дава да му срипам на сред час и да го гушнам,не грижејќи се што би помислиле другите деца или па наставниците :).Те сакам :pipi:
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Седам со мојата најдобра другарка и никогаш не ни е досадно !
Секогаш ќе се најде некоја тема на муабет ! :):):):):):pipi:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Бидејки секоја година не делат, секогаш со различни ја делам клупата:(
Сега седам со Никола , иако се знаеме од 1 септември многу се здруживме:)
Ретко кое машко ме разбира како него, секогаш ми помага и ми дава совети:)Знам дека понекад претерувам но не ме баталил уште:pipi:

Понекогаш седам и со најдобрите другарки од клас..е коа сум во нивна близина има оговарање на велико:)
Ги обожавам но за жал само уште 2 месеци ке сум со нив.
После друга жртва ке најдам:icon_lol:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
паа скоро на секој час седам со друго дете........нема определено некој со кој седам цело време........иначе ообавезно у последните клупи сум ......муабети смеење...и така:vozbud:
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
си седам со мојата најдобра другарка Тами :pipi:
ептен freak девојче .... секогаш знае да ме насмее ... да ме сослуша ... и слично ...
..многу многу си ја сакам
едноставно најдобра е ! :smir: :)
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
Кај мене во средно само девојчињата седеа на секој час распоредено која со која во клупа. Ние па машките кој како. Најчесто седев сам одпозади потпрен за ѕид и ја гледав цела училница и плус можев да комуницирам со сите одпозади и да си ги испружам нозето убаво.
lol рулз. И ја обожавам да зафатам место позади само заради релаксација :)
 
I

Intex

Гостин
Со А1Тим или со ХакетМен. Во некои кабинети сум со Тим, во некои со Хакет мен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom