Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Абе не филозофирај многу, знаеш ли ти дека нивото на тестостерон се зголемува ако има згодни женски у теретаната, тоа е научно докажан факт.
И обратно, нивото на естроген кај женските покрај машка популација? Што ако има грди женски? Пак теретаната не чини? :D

Знам, имам читано секакви статии, поголемиот дел од таков тип се за да попунат место во некој журнал, ништо друго. Ако беше навистина докажан факт, ќе се бараа женски да идат заедно у пакет со набавување справи за некоја теретана, чим се толкав извор на тестостерон, мотивација, и ред други бенефиции (за кого, како).

Голема и тешка глупост, која си ја оправдувате на еден или друг начин затоа што сте сексуално загрозен вид мажјаци :X3:.
--- надополнето: 24 јануари 2013 во 23:10 ---
Среќно ебање :). Вежбање де, вежбање.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
И обратно, нивото на естроген кај женските покрај машка популација? Што ако има грди женски? Пак теретаната не чини? :D

Знам, имам читано секакви статии, поголемиот дел од таков тип се за да попунат место во некој журнал, ништо друго. Ако беше навистина докажан факт, ќе се бараа женски да идат заедно у пакет со набавување справи за некоја теретана, чим се толкав извор на тестостерон, мотивација, и ред други бенефиции (за кого, како).

Голема и тешка глупост, која си ја оправдувате на еден или друг начин затоа што сте сексуално загрозен вид мажјаци :X3:.
Хаах абе брат шо се жестиш толку, кај ме виде ја да кажам дека квалитетот на една теретана се одредува по тоа дали идат женски у неа или не? Друг го кажа тоа, мојата поента беше само дека причината зошто машките сакаат женски во теретаните е многу проста - визуелен стимулус :).

Иначе тоа ти е одлична идеја со девојките, некој нека ја искористи дур е уште уникатна, мислам Стеф Шеф планира теретана да отвара, ќе биде вистински БУМ :D
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Некој да не знае цена на членарина во Титаниум на Рузвелтова и на оваа во зградата на Горење на Партизнаска?
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
300
Поени од реакции
122
Некој да не знае цена на членарина во Титаниум на Рузвелтова и на оваа во зградата на Горење на Партизнаска?
1000-1500 drugarce
--- надополнето: 3 февруари 2013 во 01:33 ---
Кога ќе види женска ќе стави 100ка на бенч место 80ка :D
brat pa toa e fintata be,, ako nema zeni ne mi se vezba..vaka koga ima zeni bolje rezutati ima na mene :D
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
1000-1500 drugarce
--- надополнето: 3 февруари 2013 во 01:33 ---

brat pa toa e fintata be,, ako nema zeni ne mi se vezba..vaka koga ima zeni bolje rezutati ima na mene :D
Оди влези во женската соблекувална следниот пат, онака, да упиеш мотивација.
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
26
Поени од реакции
10
Ми кажаа имало уште некоја теретана на минута од Атлета и било апла поевтино. Дај кажете инфо кај е и што пари, пошо ми треба теретана со смит машини а во оваа што идев у бисер баш и нема простор а камо ли смит машини:)
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ми кажаа имало уште некоја теретана на минута од Атлета и било апла поевтино. Дај кажете инфо кај е и што пари, пошо ми треба теретана со смит машини а во оваа што идев у бисер баш и нема простор а камо ли смит машини:)
Терминатор?

Не знам дали е поефтино, но апла? Њет.
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Ми кажаа имало уште некоја теретана на минута од Атлета и било апла поевтино. Дај кажете инфо кај е и што пари, пошо ми треба теретана со смит машини а во оваа што идев у бисер баш и нема простор а камо ли смит машини:)
На другиот кјош на зградада до атлета што е се наогја Терминатор, 1300 секој ден до 17 часот 1500 секој ден до 22 часот
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
26
Поени од реакции
10
^Фала
Не знам дали е поефтино, но апла? Њет.
Мислев у споредба со атлета. Иљадарче поевтино не е малце. А општо ако збориме, у Аеродром мислам дека има најскапи теретани од цела мк. Али шта је ту је.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
^Фала

Мислев у споредба со атлета. Иљадарче поевтино не е малце. А општо ако збориме, у Аеродром мислам дека има најскапи теретани од цела мк. Али шта је ту је.
Каде 1000ка, кога само 200 денари е разлика?
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
26
Поени од реакции
10
Колку што знам 2400/2500 е во Атлета во термин од 15h па натаму, секој ден во неделата. Во Терминатор е 1500 според кажаново погоре. Колку е тоа?:)
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Во атлета за 1500 ке идеш 3 пати неделно и мислам ограничен со време си исто до 17ч .
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Колку што знам 2400/2500 е во Атлета во термин од 15h па натаму, секој ден во неделата. Во Терминатор е 1500 според кажаново погоре. Колку е тоа?:)
Jас идев во Атлета доста долго време, така да би требало да знам колку е цената нели? :)

Јас кога одев беше 1500 било кое време од денот. Пак се работи за 200 денари разлика, не 1000. Ако ти прават голема разлика 200 денари, одбери го Терминатор, што да ти кажам :).
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Што ви е бе браќа, во кое време живеете, цела страна испишавте за нешто што може да го проверите со еден клик.
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Ако може некој да ми ја даде точната локација на теретаната кај електро факултет,и ако знае колку е месечната претплата?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom