Ливадари и ливадарки

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.467
Поени од реакции
9.401
Ovaa frose ne ja znam ali izgleda hejta he him pronauns ko vlade sho hejta she her.... ja bi gi spoil
И јас. И сигурно уште многу. Само што Фросе ливадарката повеќе муда има, поголеми, со односот не знам како ќе се погодат, а велиш на пуст остров, таму на кого ќе плаче, на кучето на Фрос?
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
832
Поени од реакции
1.457
И јас. И сигурно уште многу. Само што Фросе ливадарката повеќе муда има, поголеми, со односот не знам како ќе се погодат, а велиш на пуст остров, таму на кого ќе плаче, на кучето на Фрос?
Офтопик, ама оваа ако е (ко што мислам) истата, памтам ко низ магла, имаше на времето сите споделено некаков „скандал“ на фејсбук каде што некого го распосла наводно женет ѝ се пуштал. Профилот имаше слики, ама изгледаше фејк со слики што личеа ко да се од Русија (имаше некаква слика од венчавка од свадба во црква). Се сомневам/в дека го немала сама направено акаунтот само за да биде центар на внимание
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.467
Поени од реакции
9.401
Офтопик, ама оваа ако е (ко што мислам) истата, памтам ко низ магла, имаше на времето сите споделено некаков „скандал“ на фејсбук каде што некого го распосла наводно женет ѝ се пуштал. Профилот имаше слики, ама изгледаше фејк со слики што личеа ко да се од Русија (имаше некаква слика од венчавка од свадба во црква). Се сомневам/в дека го немала сама направено акаунтот само за да биде центар на внимание
Не си офтопик, ливадарка ни е Фросе. А иначе таа е ама од тогаш доби на популарност, личен профил и е со слики, со видеа, со ставови за се и сешто, а најмногу за мажи, те. против мажи и после него, тој тогаш што го објави, уште којзнае колку има објавено.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.183
Поени од реакции
29.011
Член од
17 септември 2022
Мислења
634
Поени од реакции
1.358
И јас. И сигурно уште многу. Само што Фросе ливадарката повеќе муда има, поголеми, со односот не знам како ќе се погодат, а велиш на пуст остров, таму на кого ќе плаче, на кучето на Фрос?
Mesec dena kje vodat inaet, ovaa kje zbori za patrijarhijata i kje mu vika da ne i mejnsplejnuva pobudena od jakite dedi ishjus, vlade kje ja izbegava podaleko od zena toa e zlo, pobuden od mami ishjus... vtoriot mesec oslabnati od korenja jadele vlade kje odluci od granka da napravi kopje, posle edna nedela kje ulovi riba.... kje ja ispece i jade sam... frose kje go gleda gladna... kje i dade malku zal kje mu padne... frose utre kje ja ispece ribata dodeka vlade vesht so racete kje pravi kukjarka od granki... na frose kje i e ladno kje zavrne... vlade kje ja gree... frose kje e blagodarna i posle 9 meseca bebence.... se oti vlade i frose nemaa internet.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.467
Поени од реакции
9.401
Mesec dena kje vodat inaet, ovaa kje zbori za patrijarhijata i kje mu vika da ne i mejnsplejnuva pobudena od jakite dedi ishjus, vlade kje ja izbegava podaleko od zena toa e zlo, pobuden od mami ishjus... vtoriot mesec oslabnati od korenja jadele vlade kje odluci od granka da napravi kopje, posle edna nedela kje ulovi riba.... kje ja ispece i jade sam... frose kje go gleda gladna... kje i dade malku zal kje mu padne... frose utre kje ja ispece ribata dodeka vlade vesht so racete kje pravi kukjarka od granki... na frose kje i e ladno kje zavrne... vlade kje ja gree... frose kje e blagodarna i posle 9 meseca bebence.... se oti vlade i frose nemaa internet.
Ливадарките не сакаат бебе, па макар било и од владе. Да знаеш.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
634
Поени од реакции
1.358
Ливадарките не сакаат бебе, па макар било и од владе. Да знаеш.
Livadarka ne saka bebe so bilo koj a koga frose kje posvedoci kako vlade fakja riba i praj kukicka, taa veshtina kje probudi kaj nea iskonska potreba da rodi ne edno ami 5 deca oti kje treba nekoj da raboti na nivite. E od kaj sea nivi na pust ostrov? Pa ja kje im ostavam pismence kade da go najdat kompiro, orizot, zitoto... zek snajder kje gi snima kako go zneat u slou moushn.....
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.467
Поени од реакции
9.401
Livadarka ne saka bebe so bilo koj a koga frose kje posvedoci kako vlade fakja riba i praj kukicka, taa veshtina kje probudi kaj nea iskonska potreba da rodi ne edno ami 5 deca oti kje treba nekoj da raboti na nivite. E od kaj sea nivi na pust ostrov? Pa ja kje im ostavam pismence kade da go najdat kompiro, orizot, zitoto... zek snajder kje gi snima kako go zneat u slou moushn.....
Не се губи сега и ти, нема капацитети од никоја страна ни риба да се фати, ни куќа да се направи, ништо кај неа нема да се пробуди зошто е ливадарка, може само жал за кучето да ја фати и да падне во депресија.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.467
Поени од реакции
9.401
Mislam deka frose fro si gi izmisluva prikaskive..
Па што ти викам и јас, како може секој ден да и се дешава ко божем нешто со дебили како што ги нарекува сите мажи, па да и се пуштаат и оваа да ги срамне со земја демек фраерка нешто им кажува кај им е местото, а тие со опашката во газ и си одат, нема што да кажат на тој интелект, на таков речник, на таква фраерка, градска фаца, урбана, посебна.. Ливадарка.

Да не се понадева некој за секс со неа да си знае. Screenshot_20240428_231548_com.facebook.katana_edit_1453162068305346.jpg
Се ебнуват само тие без трошка самопочит, кај ливадарките самопочитта е огромна и нема ебнување.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
634
Поени од реакции
1.358
Не се губи сега и ти, нема капацитети од никоја страна ни риба да се фати, ни куќа да се направи, ништо кај неа нема да се пробуди зошто е ливадарка, може само жал за кучето да ја фати и да падне во депресија.
Aaa ti ko da ne sakaah frose da se oprai.. i vlade... i mene vlade mi sluzi ko tacka za komparacija i instanten fil gud osecaj deka ima beter od mene... no kje mora da ja nadmineme taa nasha sebicnost i im pomogneme da i oni se nadminat sebe si.. na pust ostrov.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom