Ламбе Алабакоски fan club!

kate_baby

Mean Girl
Член од
6 јули 2006
Мислења
43
Поени од реакции
0
ubavo pee deckoto, i nema nisto loso, ali temava e otvrena za seir ili e od nekoj epten budala deka lambe e dobar ama ne viam deka e naj naj pa da ima tema za negovite fanovi hhehehe :P
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
TpH_Bo_OkO напиша:
Информацијава е лажна бре момче :) како прво он е од Неготино и како второ учеше у Скопје у Средно музичко, од каде знам? У клас беше со мој роднина

Убаво ме потсети, сеа ќе му зеам аФтограм :pos: :pos: :pos:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Ламбе од Неготино? Се зезаш?:pos:
Ламбе е од Битола т.е. од Битолските села, комшија ми е т.е лепенки сме :baeh:и да Скопје учеше. Водка, може да го има на таблото заради тоа што учеше и таму една година ако не се лажам. А мајка му умре на денот на неговата матура .. не е заебанција јас бев на погребот.:cry:
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
100% mnogu go mrazele negovite koga mozele da go krstat Lambe...
 

Jovana15

...
Член од
6 јули 2006
Мислења
134
Поени од реакции
0
Lambe ne mi e bas nekoj golem fan,ne slusam pesni od nego,no ne ni mi se sviga negoviot nacin na oblekuvanje..Mislaaaaam alooo mene poveke na zensko mi lici od kolku na masko :pos: poglednete go na prvata slika..
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Jovana15 напиша:
Lambe ne mi e bas nekoj golem fan,ne slusam pesni od nego,no ne ni mi se sviga negoviot nacin na oblekuvanje..Mislaaaaam alooo mene poveke na zensko mi lici od kolku na masko :pos: poglednete go na prvata slika..
Abe ostaaajj...Nego u Energie go oblakaat, on gadno pederce e:pos:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Колку членови направи фен клубов на Ламбе? :)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Jovana15 напиша:
Lambe ne mi e bas nekoj golem fan,ne slusam pesni od nego,no ne ni mi se sviga negoviot nacin na oblekuvanje..Mislaaaaam alooo mene poveke na zensko mi lici od kolku na masko :pos: poglednete go na prvata slika..
Озбилно?А кој ти е најголем фан? :vozbud:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
so toa sto go krstile Lambe vecno go kaznile negovite doma...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
The`bItCh напиша:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Ламбе од Неготино? Се зезаш?:pos:
Ламбе е од Битола т.е. од Битолските села, комшија ми е т.е лепенки сме :baeh:и да Скопје учеше. Водка, може да го има на таблото заради тоа што учеше и таму една година ако не се лажам. А мајка му умре на денот на неговата матура .. не е заебанција јас бев на погребот.:cry:
Е могуче е тоа да учел 1 година па затоа го има. А инаку мор шо ти лепенки со Ламбета....... хм.... Охрид - Битола.... :) :)
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
The`bItCh напиша:
Ламбе е од Битола т.е. од Битолските села, комшија ми е т.е лепенки сме :baeh:
Potenciras deka e od bitolskite sela i odma posle toa,kazuvas deka ste lepenki.Da ne bi i ti si od bitolskite sela?

Inache Lambe barem mene lichno mi e mnogu simpatichen,i za onie sto spomnaa photoshop i shminki, chill out, niz Bitolata Lambe si shetka kako i sekoe normalno tinejdzerche,i normalno bez shminka,i pak e simpatichen. Za peenjeto,i vo zivo sum go slusala i za inaet na site sto se zaebavaat-Lambe stvarno dobro pee. Sto se odnesuva na majka mu,mislam deka temata e za Lambe a ne za majka mu,Katarina i ne znam uste koj. I za kraj: Mnogu zloben narod se nasobral na forumot. Koga vekje komentirate nechij izgled i za zaebavate na smetka na negovite sliki, mozete pod negovite sliki da gi ostavite i vasite,pa da ve vidime,kolku ste vie lichni. Toa sto deteto si uspealo kolku-tolku, a ima samo 18, ocigledno vi smeta,ili mene taka mi se chini :tapp: Ajde prakjakte sega vasi sliki da se posmeeme!
 

Jovana15

...
Член од
6 јули 2006
Мислења
134
Поени од реакции
0
Da sch00lGirl ozbilno, lambe ne mi e fan,fanovi mi se popoznatite pejac/ki..Ne mozam nikoj da odvojam posto gi ima poveke..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
А шо си ти Јована пејачка?
Од каде толку фанови имаш?
 

elen4e_bonjovi

Dark Angel
Член од
10 мај 2006
Мислења
240
Поени од реакции
0
So be tolku po Lambe?Dobro pee deckoto, ali rano mu e za fan club...Nema niso protiv nego ali ne go ni sakam mnogu...Osven More od solzi i toa samo pesnata:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom