Купување витамини и минерали онлајн

Член од
22 септември 2018
Мислења
66
Поени од реакции
24
Да прашам има некој што нарачува витамини и минерали онлајн? Нешто од iherb.com или некој друг сајт? Како иде со шипинг и се плаќа царина на пратката?
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
209
Поени од реакции
277
1наш нарачав на ихеб 40евра пратка, платив 900 ден царина, од америка ги пракаат
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.715
Поени од реакции
12.977
До кај 45 долари сум немал гајле, во едно 50 нарачки до сега.
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
66
Поени од реакции
24
За нарачка од 29 долари, со DHL бара 10 долари шипинг. Сеа незнам тука дали ќе треба дополнителна царина
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.480
Поени од реакции
7.675
ИЗБЕГНУВАЈТЕ ГИ ДХЛ !!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom