Кристина Арнаудова

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824


Мислам дека Кристина Арнаудова е една од најдобрите наши изведувачи, и најприземна личност која сме ја сретнале! Секогаш фина и насмеана, весела, има добри песни и никогаш не ја пратат скандали и афери.

Што ви се допаѓа кај неа, а што не?
Омилена/неомилена песна, спот?
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Dobra e, interesna boja na glasot ima, najmnogu mi se dopagaat "Prasina" od Makfest i isto ovaa poslednata na Makfest baladata i bese top.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
ја знам лично и верувајте ми не е толку добра,убава и нема баш нешто посебно убав глас..не знаете како завива во живо.да,фина е и не ја следат скандали зашто ги прикрива.ама иначе е арогантна и тврдоглава.има добри песни и спотови сепак.многу ја сакам песната а и спотот за немам срце за друг,една од нејзините подобри песни:lollipop:
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
i jas ja znam licno,. se dodeka ne ja zapoznav mislev deka e mnogu dignata, takov vpecatkok imav koga ja gledav na tv. ama vo zivo e mnogu fina i dobra.a za peenjeto ne mi se sviga kako pee, a posebno vo zivo .tamu kaj sto go slavea rodendenot na maz site okolni kafici i pizerii ne mozea da rabotat i vikaa deka mnogu zaviva:toe:
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Ооо, Лив Тајлер, честито тема на форум.:smir:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Интересна пејачка и личност,ми се допаѓа...песна таа баладата,еееј не ми текнува како се викаше во една соба е спотот,надвор врна,се ежам на песната.....а да ми текна, Дали мислиш на нас
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
па можам да кажам дека ми е една од омилените!не дека ја слушам или нешто!но едноставно ми е фина и убаво си ја врши работата!и има две-три песни што многу ми се допаѓаат,ама не ми текнува како се викаат сега!браво за Кристина!супер си е!
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Чкљ.Многу ми е антипатична.Порано имаше подобри песни,како: "Прашина" и "Возови"...сега ич не ми се свиѓа.Ако,важно се труди.:)
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
супер си е !!!
слатка - се што сум гледал на ТВ интервју или слично баш е онака на "земја" а за песничките - интересни со оглед дека ги немам "мн. мн. слушано" само на телевизија .
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
43
Поени од реакции
0
DA DA, BAS E DOBRA I MILA! "DALI MISLIS NA NAS" E PREKRASNA PESNA! KRISTINA, PRODOLZI VAKA!
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Прашина омилена песна од Кристина Арнаудова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom